- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 926 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 926 Culés
6
Czyżby Beckham'owie mieli polskie korzenie? :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/75271504_10156418708881571_7806018449624268800_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQn9znl5RFE5GxLS_ZIRia3ISzMWYM4oB_-zIZ7f-Pu3nWb751JNLco2_j7GciB-Uws&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1dac3826a4c6be4d61c6e845b75368fe&oe=5E5FDF96
0
@LuisSalvano Bez tych serduszek na skarpetach, wąs, 30 kg więcej i oczywiście koszulka w spodenkach. Syn Beckhama wglądałby jak mój wujek na wakacjach.
0
@daniel32778 Swoją drogą zawsze mnie to zastanawiało, dlaczego wiele osób mając nadmiar kasy, zaczyna tracić poczucie dobrego smaku, jeśli chodzi o ubrania :D Tutaj to jeszcze pół biedy, ale czasem widać celebrytów w ciuchach, które jedyne co wywołują to politowanie :D
0
@LuisSalvano Wujek na kopalni mało nie zarabiał, a nie raz wyglądał nie lepiej niż taki typowy żul z pod sklepu, a co do celebrytów, to pewnie te ciuchy syna Beckhama kosztowały tyle co, ładnych kilka naszych wypłat, a to, że marnie wyglądają, to już inna sprawa :D
0
@daniel32778 Wiesz, mnie tam ich wartość nie interesuje :D Jak ktoś chce, to i w Reserved ubierze się ładnie, czy większości sieciówek. Mówię właśnie jedynie o tym marnym wyglądzie :D
Ostatnio w autobusie widziałem gościa (ok. 35 lat) ubranego w pomarańczową bluzę Calvin Klein, jakieś szare dresy i buty Versace. Wszystko pasowało do siebie jak pięść do nosa, no, ale każdy przechodzień widział, że wywalił całą wypłatę (albo dwie) na jeden zestaw ubraniowy ;p