La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

konto usunięte

9

0

@Janiama Szanuję Urbana za jego gigantyczną inteligencję.
Niemniej są jednak pewne granice dobrego smaku. :;)

konto usunięte

0

@jacobFCB Dlatego zawsze pozostanie Urbanem :)

0

@Janiama Przede wszystkim mam nadzieję, że zostanie zapamiętany jako rzecznik PZPRu i czerwony.
Ale patrząc w jakim kierunku wszystko zmierza, wątpię. Prędzej będzie wspominany jako komik.

konto usunięte

1

@jacobFCB Na pewno nigdy nie był w PZPR i oprócz tego że był rzecznikiem rządu nigdy nie pełnił funkcji partyjnych. Pamietam te słynne czwartki i jego kłamstwa i propagande ale patrząc na obecnych dziennikarzy TVP to czym oni się różnią? Też kłamią jak z nut tylko różnica jest taka że Urban to cwana i mega inteligentna bestia a obecni dziennikarze to karierowicze którzy mogą niedługo zostac bez roboty.
Oczywiście brzydzę się tym co robił w latach 80!

0

@JaniamaChyba grób Polskiego idioty.

konto usunięte

0

@daniel32778 A to już inna kwestia :)

0

@Janiama
A daj mi jakiekolwiek obiektywne media obecnie. Nie istnieją takie. Nie licząc może apolitycznych.
W chwili obecnej wojny militarne są już niemodne. Teraz toczy się wojny o ludzki umysł. O ich wypranie. To jest mniej kosztowne i bardziej zadatne.
Wartości znaczą dzisiaj coraz mniej. Coraz więcej wart jest pieniądz. I ten pieprzony pościg w luksusach i zazdrości.

konto usunięte

2

@jacobFCB Masz racje ale dziennikarz z Polsatu czy tez z TVN znajdzie sobie pracę nawet sam sobie jak Kuźniar zrobi program a gdzie robotę dostanie Holecka? Są dziennikarze którzy po prostu kłamią i to doskonale teraz widać bo na przykład w TVP nie mówi się o Banasiu a to w końcu szef NIK i bardzo wysoko postawiona osoba według naszej konstytucji. Niuanse ale robiące różnice i teraz naprawdę jak porównam lata 80 i obecne z TVP to wielkiej różnicy nie widzę. A piszę to jako syn osoby która była w latach 80 w opozycji była zatrzymana w stanie wojennym i naprawdę komunę pamietam mimo młodego wieku bardzo mocno bo Wolna Europa czy Głos Ameryki leciał u nas wieczorem codziennie. Na szczęście tata po dwóch tygodniach wrócił do domu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?