La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1272 Culés

1

Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad kupnem PESa 2020 to szczerze odradzam. Najgorszy symulator piłkarski w jaki grałem.

1

@SeeleyBooth jak somsiad coś powie to aż się łezka w oku zakręca

konto usunięte

1

@SeeleyBooth A miałem kupić i powiększyć rodzinę PESową. No trudno.

0

@Transu96 Grałeś? Na jakiej platformie?

3

@SeeleyBooth Ja gram i w Pesa 2020 i Fifę 20 na PC i 100 razy bardziej wole pesa niż tą marną fife

0

@Antimadridista~ No nic najbliższy rok będzie czasem posuchy w symulatorach piłkarskich. Dla sporadycznej rozrywki będę wracał do Pesa 2019.

0

@SeeleyBooth Wow! Z ciekawości spytam: co Ci w tej grze tak przerażiło?

0

@AssisMoreira Odskakiwanie piłki od nogi zawodnika, wbiegajacy w siebie zawodnicy z jednej drużyny, przelatywanie piłek obok nóg piłkarzy bez jakiejkolwiek reakcji (nawet zaznaczenia się piłkarza), strzały z dystansu (jeśli masz je opanowane to wszystko wchodzi), i ciężar przejścia dryblingiem przeciwnika.

0

@SeeleyBooth Nie będę polemizować z Tobą, bo nie o to chodzi. Nie wiem jak masz ustawiony pad, u mnie finezyjnę przyjęcie piłki to r1 albo najlepiej r3. Nigdzie mi nie zdażało sie żeby piłkarzy wbiegali na siebie. Strzaly z dystansu, to nie są taka prosta sprawa w Pes, trzeba naprawdę dobrze wykonać taki strzał. Dobór prawidlowej taktyki w pes, ma wielkie znaczenie, jak chcesz wygrać mecz.))))).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?