La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

1

Zrozumcie, że nie ma kontroli nad piłką bo nie ma gry bez niej. Jedyne co można podać bezpiecznie to do tyłu. Messi tak stoi, że przez 5-6 minut nie są mu w stanie podać piłki. I to nie wina zespołu. Jak ktoś ma wątpliwości niech przygląda się wyłącznie naszej 10.

0

@yoli Dokładnie. To tylko wina Messiego!

0

@KamQiX Tu nie chodzi o brak goli. Tylko sposób gry. Bo bezpłciowość w ataku jest w dużej mierze jego winą. Jego gra wpływa na to, że Roberto nie ma prawa się podłączać bowiem wtedy zostaje cała wolna prawa strona. W tym sezonie prawe skrzydło to dramat. A czemu? Bo na prawym skrzydle bronić musisz całej strony bo Messi nie pomaga. Tak samo wychodzeniem po piłkę. Założymy się że koleś nie przebiegł 8km w tym meczu? I nie obchodzi mnie że w meczu gdzie ma 2 gole i 2 asysty może biegać tyle samo. Bo w meczu w którym nie idzie i trzeba walczyć należy biegać do piłki, bez piłki i za piłką.
A postawa defensywy? Bez komentarza. W tym sezonie mamy tez ogromny nie fart. Nie pierwszy mecz gdy piłka się odbije od kogoś i całkowicie zmyla naszego bramkarza. Swoją drogą to na 2:1 mógł wyjąć ale no cóż zdarza się.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?