- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1586 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1586 Culés
13
To ja dodam kolejną cegiełkę do muru, jakim chcemy się odgrodzić od Vavlerde - zarządzanie kadrą, a konkretniej sytuacja Rakitica. Przez dwa lata był to zawodnik, który po ter Stegenie zagrał najwięcej minut, wręcz był zajechany na najważniejsze spotkania. Przychodzi de Jong, Arthur się odnajduje i Valverde sadza Chorwata na ławie, a wręcz go do tej ławy przykleja Kropelką. I ok - można to zrozumieć jakoś - znalazł swój idealny środek pola. Tyle, że Busquets gra bardzo słabo. Ivan to widzi i widzi tez, że dalej nie dostaje szans. W międzyczasie jakieś tam szanse dostaje Vidal i niby coś daje, ale i Rakitić COŚ daje jak już gra. I nagle Arturo udziela wywiadu, gdzie marudzi, jak to chciałby grać. I nagle gra. Od tak. Moim zdaniem w ten sposób Valverde totalnie podcina skrzydła Rakiticowi, a całej drużynie wysyła sygnał "niby mam swój pomysł, ale jak pójdziecie pogadać z prasą to przecież będę musiał Was wystawić, bo nie umiem inaczej nad tym zapanować". Mnie to boli o tyle, że Ivan zawsze zostawiał na boisku serce i przy mądrej rotacji być może mógłby stopniowo zaakceptować swoją nową rolę zmiennika, nie tracąc przy tym zaangażowania. A teraz? Nie ma szans, żeby z Ivana wycisnął nawet połowę tego, co nam dawał kiedyś. A czy naprawdę tak trudno było czasami odstawić Busquetsa od składu i w jego miejsce dać Chorwata?
0
@PJ777 Valverde to pała, co tu dużo mówić:)