La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1586 Culés

13

To ja dodam kolejną cegiełkę do muru, jakim chcemy się odgrodzić od Vavlerde - zarządzanie kadrą, a konkretniej sytuacja Rakitica. Przez dwa lata był to zawodnik, który po ter Stegenie zagrał najwięcej minut, wręcz był zajechany na najważniejsze spotkania. Przychodzi de Jong, Arthur się odnajduje i Valverde sadza Chorwata na ławie, a wręcz go do tej ławy przykleja Kropelką. I ok - można to zrozumieć jakoś - znalazł swój idealny środek pola. Tyle, że Busquets gra bardzo słabo. Ivan to widzi i widzi tez, że dalej nie dostaje szans. W międzyczasie jakieś tam szanse dostaje Vidal i niby coś daje, ale i Rakitić COŚ daje jak już gra. I nagle Arturo udziela wywiadu, gdzie marudzi, jak to chciałby grać. I nagle gra. Od tak. Moim zdaniem w ten sposób Valverde totalnie podcina skrzydła Rakiticowi, a całej drużynie wysyła sygnał "niby mam swój pomysł, ale jak pójdziecie pogadać z prasą to przecież będę musiał Was wystawić, bo nie umiem inaczej nad tym zapanować". Mnie to boli o tyle, że Ivan zawsze zostawiał na boisku serce i przy mądrej rotacji być może mógłby stopniowo zaakceptować swoją nową rolę zmiennika, nie tracąc przy tym zaangażowania. A teraz? Nie ma szans, żeby z Ivana wycisnął nawet połowę tego, co nam dawał kiedyś. A czy naprawdę tak trudno było czasami odstawić Busquetsa od składu i w jego miejsce dać Chorwata?

0

@PJ777 Valverde to pała, co tu dużo mówić:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?