La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1489 Culés

18

Nowa twarz Realu

konto usunięte

0

@Jordi10 Skupmy się na sobie bo nie jest wspaniale. Fati też od kilku spotkań cieniuję niemiłosiernie

konto usunięte

25

@kamilos1214 cieniuje bo reszta gra gówno a on ma 17 lat Jezu ile to wam można tłumaczyć?

1

@kamilos1214 Żeby tylko on. On ma 17 lat i całe lata gry przed nim ale co z Antosiem za 120 mln? Co z Dembele za też podobną sumę? Co z Suarezem, który z roku na rok wygląda coraz gorzej i Busim, który ma cały czas przypadłość podobną, co z Pique który ma wahania formy i nieregularnością Semedo i Alby? Cała drużyna ma problem z regularnością A Ty piszesz o Ansu 17 letnim jak by cała gra miała na jego barkach spoczywać :D

1

@Hushovt Nie wiem, niektórzy chcą żeby Ansu wszedł i wygrał sam mecz w 30 minut a jak się mu nie uda to piszą, że dołuje jak by na serio on miał po Messim nas ciągnąć.

konto usunięte

5

@kamilos1214 Czytam takie komentarze i zastanawiam sie czy autor ma 9 czy 99 lat....

konto usunięte

2

@Coutinho007 Poziom hipokryzji niektórych użytkowników jest niemożliwy. Jak jest dobrze i Fati gra nieźle to wtedy wolno go porównywać z Viniciusem czy Rodrygo. I wtedy można pisać np. "no nasz Fati zjada umiejętnościami Viniciusa i Rodrygo razem wziętych" Jak tylko jest pod formą, wtedy broń boże nie można napisać jak jest, "bo przecież on ma tylko 17, jak można go w ogóle porównywac z Viniciusem czy Rodrygo". Skończmy z tą hipokryzją, to nie jest takie trudne być obiektywnym

0

@kamilos1214 No ale sam napisałeś, że Fati dołuje. A powiedz mi kto u tego wielkiego trenera nie dołuje ostatnio? Nawet Messi ma problem na wyjazdach i kto ma pociągnąć? Po za tym nie tylko ja ci zwróciłem uwagę o to A tylko do mnie napisałeś...

0

@kamilos1214 Ja tam wolę go z Viniciusem nie porównywać, bo tamten nie potrafi trafić w światło bramki.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Nie wiem czy zauważyłeś ale dyskusja tyczy się Fatiego nie w kontekście porównywania go z Hazardem czy Balem, ale z Viniciusem czy Rodrygo. Czyli jak Barca gra piach to nie jet wina Fatiego że mu nie idzie, ale jak już Real gra piach to jest wina Viniciusa i Rodrygo tak?

1

@kamilos1214 A kto tak napisał? XD Vinicius po za tym jest starszy o 2 lata od Fatiego i gra już w Realu 2 rok i co? No właśnie a Fati dopiero zaczyna grać w Barcelonie. Porównania do Rodrygo za to są zasadne i nikt też nie ciśnie to jak mu mecz nie idzie.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Własnie o tym pisze że jak Fatiemu idzie pojawiają się komentarze mnie więcej o treści "nasz Fati zjada starszego Viniciusa i Rodrygo razem wziętych". A jak ma gorszy czas to wtedy broń boże nie wolno go skrytykować, nie wolno napisać jak jest, a jak już to zrobisz to zaraz pojawia się sie ktoś kto napisze "jak można porównywać Fatiego do dwa lata starszego Viniciusa który gra drugi sezon w Realu". To albo porównujemy ich albo nie. Bo robienie tego tylko wtedy gdy Fatiemu żre jest nieobiektywne

0

@kamilos1214 Ale ja ci pisze że porównują Fatiego do Rodrygo bardziej A ty, że do Viniciusa. Vinicius już będąc drugi sezon w Realu generalnie powinien coś więcej pokazywać a dalej ma problemy z decyzjami i z wykończeniem.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Własnie że tu się mylisz. Wiele osób porównuje naszego Ansu zarówno do Vinciusa jak i do Rodrygo. Albo inaczej jak Ansu gra nieźle to wtedy można porównać go z Viniciusem, a jak ma gorszy okres to wtedy nie można tego zrobić bo przecież tamten dwa lata starszy. Jak masz czas i chęci przejrzyj sobie komentarze gry kolokwialnie mówiąc Ansu żarło i sam zobaczysz że był porównywany z Viniciusem przez wielu użytkowników. Nie mówię że akurat przez Ciebie (skoro piszesz że tego nie robiłeś to, to pewnie tak było) , ale była pewna cześć użytkowników która to robiła.

0

@kamilos1214 Być może tak było. I tak generalnie to nic złego bo nie porówna ci to nikt o zdrowych zmysłach do Hazarda czy Bale'a więc to nawet by było logiczne :D Ale cały czas piszę. Dajmy mu czas A Ansu to ostatni zawodnik m, którego bym za mecz z Levante ganiał bo wszedł chłopak jak już było 2:1na 24 minut I co on miał zrobić? Do tego wrócił po kontuzji A Ty piszesz "Fati cieniuje" jak by był członkiem 1 składu i musiał ciągnąć ten wóz z węglem. Od tego są Messi, Suarez, Griezmann i Dembele.

konto usunięte

0

@Coutinho007 I o tym właśnie pisze. Jak real gra ciulowo i dajmy na to Vinicius lub Rodrygo grają słabo wtedy jest w porzadku, fajniusio tak? Od nich wtedy można wymagać? Ale jak Barca gra źle i co za tym idzie Fatiemu też nie idzie to wtedy już nie wolno napisać że gra słabo, no bo jak toż to grzech śmiertelny go skrytykować i w ogóle jak można cokolwiek wymagać od 17 który w dodatku nie jest członkiem pierwszej drużyny. Na stos z tymi co się dopuścili tego czunu

0

@kamilos1214 @Hushovt Boże... Widzisz a nie grzmisz :D

0

@kamilos1214 Jasne skrytykować się go skrytykuje wiadomo ale sam sobie odpowiedz.... Czy on ma ciągnąć ten wóz i Perez? Czy Messi, Griezmann, Suarez i Dembele??? XD ta dyskusja nie ma sensu, ty piszesz tak jak by on miał nam wygrywać mecze i był graczem 1 składu... Zobacz Ty sobie na TM ile on pograł i ile pauzował a później z takimi chorymi dyskusjami nic nie wnoszacymi wyskakuj bo widzę, że dalej nie rozumiesz czegoś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?