La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

5

Trener trenerem. Nie bronię go go i nie będę go bronił. Ale to co wczoraj zrobili piłkarze to w 100% ich wina. Z, tak, słabym rywalem na własnym stadionie trzeba wygrać. No ale tak to jest jak nie ma zaangażowania ze strony piłkarzy i jak nie idzie to jeden na drugiego tylko patrzy. I ten Suarez zalewajacy Yerbe to była wisienka na torcie.

8

@Criss18Barca Yyy... Nie.

konto usunięte

1

@Criss18Barca Na pewno nie 100%, ale zgadzam się, że z ich doświadczeniem oraz umiejętnościami, winniśmy wygrać wczoraj, nawet - mimo Valverde.

3

@kerouac Tutaj nie chodzi jaki zespół przyjechał. Problem, że drużyna nie od tego sezonu nie potrafi narzucić rywalowi swojego stylu. Snuje się po boisku nie mając żadnego planu. A ten sezon pokazuje, że kryzys sięgnął zenitu na płaszczyźnie mentalnej, fizycznej i piłkarskiej.

2

@Criss18Barca Wystarczyło wykorzystać choć jedną sytuację, pierwsza na myśl przychodzi mi ta Roberto po fajnym podcięciu od Dembele. Bo pomimo słabej gry jakieś sytuacje były.

1

@Criss18Barca To że zespół niema pomysłu, to jest absolutnie wina trenera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?