La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1564 Culés

1

Jak tam oceniacie wczorajszy występ Realu?
1. 6-0 myślałem, że znowu zaczęli grać rzeźnie i długo w tabeli z nimi nie poprowadzimy
2. Rodrygo 3 bramy szacun w tym wieku
Obejrzałem niestety tylko skrót:
1. Wydaje się jakby 6 goli padło po 6 strzałach. Uderzenia Kroosa i Isco w drugiej połowie groźne ale więcej akcji to za bardzo nie było.
2. Trzeci gol Rodrygo palce lizać ale dwa pierwsze totalnie bez krycia jak na treningu. Co i tak nie zmienia oczywiście wyczynu, szacunek. I w głowie widać coś ma bo cieszynki stonowane, wie chłopak że mistrzostwa nie zdobył i za pare dni może znowu siedzieć na ławce. A pokora dzisiaj w cenie.

2

@sopelinho fantastyczne, naprawdę fantastyczne trzy trafienia Rodrygo, ale niektórzy widzę nigdy nie docenia, prawdopodobnie, żadnego gracza Realu. Bo jeśli nie docenia się 18 latka strzelającego hattricka w LM to kogo docenić?

0

@joloskyy ??? Zdurnieć idzie na tej stronie. Właśnie doceniłem Rodrygo wyrażając szacunek za zdobycie 3 goli w LM w tym wieku a dostaję odpowiedź o niedocenieniu za to samo. Dla ciebie trzy fantastyczne uderzenia, dla mnie jedno. Subiektywna sprawa. Jakość gola nie ma większego wpływu na ocenę ogólną i docenienie kogoś. Jakby tak było to by np taki mistrz dobijania patelni van Nistelrooy nie był przez nikogo szanowany.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?