La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 704 Culés

4

Świetny sezon, liczę że dobije do 30 jeszcze w tym roku.


0

@Drahenfelst Właśnie się zastanawiałem nad nim i nie mogłem sobie przypomnieć, który to z użytkowników La Rambli jest fanem Rangers i tego właśnie piłkarza ma na awatarze. :) Jak myślisz, odejdzie z Rangers po sezonie?

0

@Drahenfelst Szkoda że taki brutal z niego xD

2

@Witekk10 Myślę, że odejście jest pewne, pojawiały się nawet plotki o odejściu w styczniu, ale Gerrard zapewnił że Alfredo na 100% zostanie do końca sezonu. Już w zeszłym przykuł uwagę takich klubów jak Eintracht, Betis, podobno nawet Borussia. Transfer do większego klubu zablokowały jego problemy wychowawcze(?), nie wiem jak to nazwać, w skrócie, 5 czerwonych kartek. Ale w tym sezonie to całkiem inny piłkarz, czasem złapie jakieś żółtko, ale nie ma mowy o głupich zachowaniach z poprzedniego sezonu, bardzo dojrzał względem zeszłej kampanii. Także podsumowując jak nic mu się nie "odklei" i nie wrócą czerwone kartki, transfer Morelosa to tylko kwestia czasu.

0

@takisobiektos Już nie, Morelos z tego sezonu jest potulny jak baranek :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?