La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

0

Wydaje mi się, że Valverde nie zbudował zaufania drużyny i dlatego zespół gra tak ospale, bez zaangażowania. Oczywiście, piłkarze Barcelony to profesjonaliści i powinni pruć na boisko od pierwszej do ostatniej minuty, ale to już inna sprawa.

Ciężko winić tutaj Valverde za to jaki jest - w końcu na trenera wybrał go zarząd, a Ernesto dostał szansę w jednym z największych klubów świata. Być może powinien podać się do dymisji, ale być może jest też również lojalny zarządowi, który nie ma jeszcze kandydata na jego miejsce.

1

@Katalonbar ja piłkarzom się nie chce biegać to trzeba się zastanowić czy dalej powinni być w tym klubie . Zarabiają miliony a nie dają zbyt wiele od siebie , powinni brać przykład z Vidala , De Jonga czy wcześniej z takiego Malcoma którzy biegali , starali się i walczyli .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?