La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1003 Culés

9

Gramy słabo, właściwie każdy zawodnik wygląda niemrawo, jak i cały zespół. Pomoc nie potrafi przejąć kontroli nad meczem, chociaż tyle, że dobrze zamykają wolne przestrzenie i Celta nas nie kontruje, jak i nie ma żadnych klarownych sytuacji, ale co z tego, jak my też ich nie mamy. Roberto nieźle sobie radził na tym pivocie i jak zwykle coś się musi stać, żeby on meczu nie dokończył grając w pomocy. Z niezłej strony pokazał się Junior. Aktywny, dobrze kilka razy wyprowadził piłkę, bezbłędny w defensywie. Atak zdecydowanie najsłabszy. Griezmanna jak zwykle nie ma. Szkoda, liczyłem, że zaprezentuje się z dobrej strony i będzie to jakoś rokowało na przyszłość, a on znowu poza grą, więc Valdek wróci do Suareza. Ansu szarpie i nic z tego nie wynika, dużo przegranych pojedynków. Nawet Messi dzisiaj gra niezbyt dobrze. Nie prowadzi gry w swoim zwyczaju, kilka niebezpiecznych strat. Dobrze, że zespół bramkami ratuje jak na razie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?