La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

konto usunięte

1

Marcus Thuram-ciekawa opcja do zastąpienia Luisa Suareza


konto usunięte

1

@kenneth99 Syn Thurama to odkrycie w tym sezonie , do tego widać że ma talent po tacie, ale ciekawe czy chciałby być w tak głębokiej wodzie jaką jest Barca.

Myślę że jednak Lautaro to najlepszy obecnie wybór.

0

@Chwytliwy @kenneth99 A on chyba bardziej jest skrzydłowym, co nie? Na 9 gra tam Plea.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 Różnie to jest,w Gladbach z tego co oglądałem jest bardzo duża wymienność pozycji,raz Plea na lewe skrzydło schodzi i wtedy Thruam na "9" a raz na odwrót.

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 Gra świetnie i jako lewoskrzydłowy, i jako środkowy napastnik, a ostatnio gra przede wszystkim jako środkowy napastnik , w meczu z BVB o puchar niemiec grał jak pamiętam jako środkowy napastnik, i świetnie sie tam spisywał.

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 Grają na dwóch napastników i on gra jako lewy, a Plea jako prawy. Gdy grają once de gale ze zdrowym Embolo (taaa...) jako CF to on gra jako skrzydłowy.

konto usunięte

1

@Khajio A czy ostatnio Thuram przede wszystkim nie gra jako napastnik? Pamiętam że Thuram zawsze najbardziej jest wysunięty w ostatnich spotkaniach.

konto usunięte

1

@Chwytliwy Jako skrzydłowy to on i Dilrosun to na pewno odkrycia na skrzydle w tym sezonie, ale mimo wszystko uważam, że do poziomu innego zdolnego Rashicy im jeszcze daleko.

Embolo połamał się (no kto by się spodziwał...), Plea też z drobną kontuzja był to Thuram na napadzie latał. Ogólnie zaczyna mi się podobać jego gra na szpicy.

konto usunięte

1

@Khajio Bo Marcus to urodzony napastnik, do tego chyba jest za wysoki na typowego skrzydłowego.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Ta. Genialnie szuka pozycji na środku i wybiega na prostopadłe piłki z boku. Jak gra na skrzydle to brakuje mu troche gibkości i nie prześlizguje się przez obrońców jak inni przez swoje warunki fizyczne. Jeszcze niech poprawi wykończenie i stanie się jednym z bardziej perspektywicznych napastników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?