La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

0

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/lech-walesa-dla-se-kosiniak-musi-zmadrzec-zaglosuje-na-kidawe/y1czlkb

Wałęsa to Koń Trojański Kaczyńskiego xD No nie ma innego wytłumaczenia xD

- Pogrążył siebie, PO i Koalicje Obywatelską wystąpieniem na Konwencji Koalicji.
- Obniżył poparcie PSLu zmieniając obóz z KO na PSL jak chorągiewka.
- Teraz zmienia Kosiniaka-Kamysza na Kidawę-Błońską z automatu zmniejszając jej już mizerne szanse... xD

To wszystko w zaledwie 2 miesiące... xD

Kaczyński to polityczny Geniusz xD Wałęsa " rUwnieSZ " xD

2

@FC1899Barca
Wałęsa powinien mieć zakaz wypowiadania się. O ile różne głupoty pochodzące od rządzących polityków są po części ignorowane i aż tak bardzo im nie szkodzą, o tyle w opozycji jak ktoś coś powie durnego, to zdecydowanie bardziej im to szkodzi i jest mocniej piętnowane. Także dla własnego dobra Wałęsa powinien zamilknąć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?