La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

konto usunięte

0


W rezultacie piłkarze Realu będą mieli 29 godzin mniej na odpoczynek przed El Clasico niż gracze Barcelony. Decyzja La Liga powoduje dyskomfort w obozie Realu, gdzie panuje przekonanie, że ​​władze ligi hiszpańskiej wyraźnie faworyzują Katalończyków - piszą hiszpańscy dziennikarze.

Zaczęło się to o czym niektórzy tu wcześniej pisali.
https://www.meczyki.pl/newsy/niezadowolenie-w-realu-madryt-wladze-ligi-hiszpanskiej-wyraznie-faworyzuja-fc-barcelone/128219-

konto usunięte

0

@ArdoFCB Serio nie mogliby ogarnąc takiego terminu który by pasował obu klubom + odpowiednia godzina?

konto usunięte

2

@ArdoFCB w drugą stronę byłoby to samo. Ale pisanie o faworyzowaniu to już z ich strony hipokryzja xD

0

@ArdoFCB Tak poza tym to ten mecz już dano powinien się odbyć. Niech teraz płaczą.

konto usunięte

0

@Grzesior667 Ale czemu maja płakac jak to nie wina białych,że mecz się nie odbył xD

0

@Hushovt Real chyba jakoś nie protestował przed przeniesieniem daty. Jeżeli byli przeciwko to wtedy przepraszam za poprzedni komentarz.

konto usunięte

0

@ArdoFCB każdy jest pewien że mecz się odbędzie . Ja nie bo Katalończycy szykowali coś specjalnego na mecz może i tym razem tak będzie aby zyskać rozgłos ( a może coś podczas meczu odwalić planują )

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?