La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

konto usunięte

8

My ten Liverpool obrzydzili mi trochę moi kumple (kibice Liverpoolu), ponieważ jak było 4-0 na Anfield to wyzywali mnie, że byłem pewny awansu. A ja jako JEDYNY mówiłem, że Liverpool może wrócić.
#eh

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Współczuję takich kumpli :P

konto usunięte

9

@MesQueUnClub96 kibice Liverpoolu to chyba najczęstszy powód obrzydzenia tego klubu. Choć mają też wielu wspaniałych fanów.

0

@MesQueUnClub96 Patrząc na to co sie dzieje na lfc.pl to są nawet gorsi od visca łebków czy hala dzieci. Takiego ścieku nigdzie nie widziałem jak właśnie tam.

0

@sebo939 no co ty jest coś gorszego od hala dzieci za czasów CR7?

konto usunięte

1

@sebo939 Mają swoje 5 minut chwały, to niech się cieszą. Wygrali LM, w tym sezonie może wygrają PL i niedługo skończy się sielanka. Nie widzę ich w roli klubu, który tak jak my przez wiele lat zdominował piłkarski świat, o krajowym podwórku nawet nie wspominając.

0

@LuisSalvano Liverpool to by chciał bardziej niż CL zdominować obecnie właśnie krajowe podwórko i są na najlepszej drodze mu temu póki co.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?