- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1302 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1302 Culés
0
Warszawiacy to jednak dziwni ludzie. Od tyłu lat ich PO zawodzi, a ci dalej głosują na kandydatów z tej opcji.
0
@DonMatteo901 A co to ma do rzeczy?
Chodzi o odbudowę stadionu na Marymoncie? Od inicjatyw obywateli jest budżet partycypacyjny.
0
@DonMatteo901 Śledzę sprawę tego stadionu odkąd Stano o nim wspomniał i odpowiedź Prezydenta Trzaskowskiego jest mało, że butna to jeszcze idiotyczna.
Komentarz usunięty
0
@IronSanHybrid A czy to nie jest odpowiedź na pytanie z dłuższego wywiadu a nie bezpośrednio do Stanowskiego?
1
@Janiama Tak, jeśli chodzi o dłuższy wywiad, ale to „nie może być tak, że przychodzi dziennikarz-biznesmen” było skierowane bezpośrednio do Stana. Chcieli pójść w mega ciekawą inicjatywę, przejrzyście etc... ale jak widać nie opłaca się. Leśniodorski i Stano to ciekawy duet :) Jeśli z Marymontem nie wyjdzie to i tak jestem bardzo ciekawy projektu akademii piłkarskiej w Kongo.
0
@IronSanHybrid stanowski to pisowski aparatczyk , oplacany przez starego kawalara z zoliboza, od wielu lat atakujacy druga strone barykady skad to zdziwienie?
1
@EmilZatopek ile mu płaci ten kawalar z zoliboza?
0
@IronSanHybrid Ogólnie popieram Stano, zresztą pamietam chłopaka jak miał 15 lat i zaczął pracę w Naszej Legii w czasie gdy ja byłem w tym klubie. Jest bystrym i mądrym chłopakiem a Leśny to kozak jakich mało. Myślę że dogadają się z Prezydentem ale trzeba brać poprawkę na to jak mocno PIS patrzy mu na ręce i musi naprawdę uważac na wszystkie swoje decyzje.
2
@EmilZatopek Że co ? że jak ? że WTF ?
1
@Janiama Dlatego chcieli to przeprowadzić jak najbardziej transparentnie, żeby nie pozostawić pola do gdybania i niedomówień. Stano wyszedł z bardzo dobrą propozycją ale cóż.... u nas zwykle takie nie mają szans.
0
@IronSanHybrid Spokojnie, jeżeli dostanie taką odpowiedź na piśmie to wtedy mozna coś więcej powiedzieć. Pismo zostało wysłane więc musi być odpowiedź. Pytanie kiedy ono będzie
0
@Janiama Tu masz pismo jakie Stano wystosował do władz Warszawy.
Komentarz usunięty
0
@IronSanHybrid brawo Panie PREZYDENCIE! won z takimi "biznesmenami z koziej wolki" jak stanowski. Kupi Marymont a potem postawi tam pomnik kawalera z zoliborza. do tego jest zdolny. Marymont NIE DLA STANOWSKIEGO!
2
@EmilZatopek Szkoda na Ciebie czasu jak Ty mi wycieczkami osobistymi wyjeżdżasz. Polecam leki na paranoje.
2
@EmilZatopek „Kupi Marymont” xDDDDD widzę, że nie masz pojęcia o czy mówisz.
2
@IronSanHybrid Tak czytałem mam go na fejsie. Bardzo dobre pismo dlatego oczekuję merytorycznej odpowiedzi od Prezydenta
0
@Janiama A co ma mu odpisać? W zasadzie powinien go zwyczajnie olać odpisując cokolwiek w stylu "dziękujemy za uwagi, będziemy się zastanawiać etc.". To jest żart żeby ktoś sobie pisał pisemka do prezydenta i jeszcze robił z tego cyrk medialny.
Pomijam tak oczywiste sprawy jak to, że nie mam pewności czy właścicielem obiektu jest na pewno miasto. Czy prezydent ma w ogóle kompetencje żeby zajmować się takimi sprawami - to pismo powinno być skierowane do ratusza czy gdzie tam się zajmują podobnymi sprawami. Skąd nagle miasto ma znaleźć kasę na taki wydatek albo na jakiej podstawie miałoby się zgadzać na idiotyczne warunki stawiane przez nadawcę? Są pewne procedury, które Zarząd KTS Weszlo zwyczajnie olał - dlatego uważam że należałoby ich wyśmiać i potraktować jak wariatów. I tyle w temacie.