- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
0
Nie pamietam, bo tez całych części Szybkich i Wściekłych nie oglądałem. Szczerze to nigdy nie oglądałem żadnej części dłużej niż kilkanaście minut, ale z tego co wiem to te nowsze części praktycznie nie maja nic wspólnego z wyścigami, samochodami i takie tam. W „8” to więcej bijatyk, strzelanin, podróży po świecie.
Ktoś wie dlaczego tak odbiegli od początkowej idei?
3
@DaPi a ile można ciągnąć ten sam wątek? xd
12
@DaPi Dlatego, że to co wymieniłeś lepiej się sprzedaje.
0
@Misanthrope mogliby chociaż nazwę zmienić bo to moim zdaniem ma mało wspólnego z „Szybcy i wściekli”. Chyba, ze chodzi o tempo bijatyki i tej wściekłości
0
@Klaudix a no nie wiem, trzeba zapytać reżyserów Mody na sukces.
Ile to tam odcinków było w USA? Z 9 tys.?
4
@DaPi Chodzi o robienie pieniędzy. Ludzie kojarzą tę nazwę od prawie 20 lat, więc zmiana byłaby bezsensowa z punktu widzenia marketingu. A w przypadku tych filmów, tylko taki punkt się liczy.
2
@DaPi Pisałem już to wielokrotnie, że seria obrała sobie inny kierunek. W końcu, ile razy można robić filmy cały czas o wyścigach? No właśnie. Od "5" seria zaczęła się zmieniać. Bohaterowie Ci sami, systematycznie dodawani nowi, ale z każdym kolejnym filmem przypominają one już filmy akcji, blockbustery zahaczające nie raz o sci-fi. Zmiana nazwy serii? @Misanthrope to wyjaśnił. Kwestia jest taka, czy Ty jako widz to akceptujesz, podoba Ci się to i z przyjemnością oglądasz dalej, lub nie akceptujesz i kończysz z tą serią.
0
@DaPi Nie wiem dlaczego pewnie dlatego bo lepiej się sprzedaje to, wyścigi i tak są jakieś A 8 ostatnio oglądałem i muszę przyznać, że fajna ale na Hobbs&Shaw podobno narzekali strasznie bo to już wgl nie ma nic wspólnego z F&F
0
@Danny Gaucho Mi przypominają trochę coś w stylu przygód agenta 007 te nowe odsłony.
0
@DaPi seria ewoluowala i stad dalej utrzymuje sie w Box Office, bo zaczeli od wyscigow, a teraz pchaja granice absurdu, co jest niesamowicie rozrywkowe. I trzeba im pogratulowac, bo malo oryginalnych IP nie majacych zwiazku z komiksem/ksiazka/inna seria potrafilo 20 lat przezyc.
Bodajze jest to jedyna franczyza Universalu, ktora jest oryginalnym IP.