La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1498 Culés

konto usunięte

1

Pytanie może nieco wyzwalające negatywne nastawienie, jednak trochę oczyszczające - kogo z telewizji (nie wliczając polityków) nie lubicie / nie trawicie?
U mnie na zaszczytnym pierwszym miejscu plasuje się chyba pan Kuba Wojewódzki. Byłbym nieszczery, gdybym powiedział, że nie zdarzyło mu się mnie nigdy rozbawić, jednak w miażdżącej większości przypadków gdy słyszę jego usilne sprowadzanie większości rozmów do tematów żenujących, wypełnionych wulgarno - durnymi żartami to aż mnie otrząsa :)
Proszę o zachowanie kultury w wypowiedziach!

konto usunięte

1

@Filip_10 Tomasz Lis, tylko nie wiem czy on jeszcze w TV występuje. I jeszcze Kuźniara.

1

@Filip_10 jak wyżej. Kuźniar i Lis a tfuu.
Wojewódzki ma taki program że musi sobie żartować, wiadomo, że czasem przegina ale jest tym typem dziennikarza który umie zadawać pytania i umie poprowadzić konstruktywnie rozmowę

0

@Filip_10 Ja to ogólnie nie cierpię jurorów i uczestników takich programów jak: twoja twarz brzmi znajomo, the voice of poland, czar par itd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?