La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1366 Culés

1

dwie rzeczy:
1. smiech pusty mnie ogrania jak widze zale tutejszej gawiedzi dlaczegoz to barca nie ma +30 w bramkach w grupie LM. a teraz przypomnijcie sobie chwile przed losowaniem LM la ramble. 90% userow pisalo : dawac silnych rywali przynajmniej nie bedzie nudnych meczow po 5-0". jako jedne z nielicznych ostrzegalem: dobra chcecie trudnych to k...wa nie placzcie potem ze nie wygrywa sie po 5-0! a teraz nagle obudzili sie ze latwiej i przyjemniej jest grac w grupie z dwoma-trzema ogorami jak bayern (przypomne, barca z totenhamem grala rok temu i wsadzila im nie 6 wprawdzie ale 4 gole na wembley). ale co tam bayern, ciekawe jakby sie tu czyuli fanatcycy pepa gdyby barca ledwo ledwo wygrywala u siebie z ogorem zagrebiem i remisowala z szachtiarem i atalantą. radze sobie uswiadomic ze barca gra w najtrudniejszej grupie calej edycji. nie wygrywa sie tutaj po 6-0 jak w innych grupach smiechu.
2. la masia i ich odpadniecie z dzis. niektorym sie chyba wydaje ze dzis odladapa cala la masia! nie! to odpadl ROCZNIK. jeden rocznik. akurat w TYM roczniku wg mnie jest tylko jeden pilkarz wart uwagi: NICO. i nikt inny. zadne konrady zadne ibaixy. to sa sredniaki z ktorych nic nigdy nie bedzie. ten rocznik jest przecietny powiedzialbym nawet ze najslabszy z calej la masia, chociaz paradosklanie jest tam pilkarz (NICO) ktory byc moze posiada najwiekszy potencjal wsrod 16-20 latkow w barcelonie.

8

@EmilZatopek Ale w Juvenilu A są piłkarze z 3 różnych roczników.

0

@EmilZatopek zacytuj komentarz w ktorym jest narzekanie na to, że nie ma 30+ goli

0

@ViscaBarca123 zle sie wyrazilem, rocznik w sensie SEKCJA wielu z tych pilkarzy zostanie w juvenilu na nastepny sezon.

0

@Katalończyk 99 to zjedz sobie na dol, tam jest mnosto placzu. la rambla jest tak zbudowana ze szukanie teraz wpisow z 12 czy 13 jest udrędką.

0

@EmilZatopek Nikt nie oczekuje 30 bramek w grupie bo jednak grupa jest silna, ale przyznasz chyba, ze 4 gole w 4 meczach (gol na mecz) to troche zenada. Na samej Slavii powinni nabic z 4-5 a w pozostalych cos dorzucic. W normalnych okolicznosciach byloby z 10-12 bramek i tego wlasnie oczekuja. Podawanie Bayernu nie oznacza automatycznie, ze kazdy wymaga 30bramek tylko pokazuje pewien kontrast.

0

@EmilZatopek Może i zostaną, ale wielu też wzmocni Barcę B. Nico to nie jest jedyny uzdolniony piłkarz w tej drużynie. Świetny jest też Mika Marmol, Alejandro Balde, Arnau Tenas, Iliax Moriba (to nie jest żaden przeciętniak, dzisiaj zagrał tragicznie, ale to nie zmienia mojego zdania). Jest także Peque, czy Jardi. Obaj rozgrywają bardzo dobry sezon. Nieźle prezentuje się też w obecnej kampanii Konrad.

0

@ViscaBarca123 przeciez ten Alejandro Balde to gra chyba tylko dlatego ze podpisal taki kontrakt ktory wymusza jego gre. nie ma innego wytlumaczenia ze taki przecietniak gra w juvenil A.

0

@EmilZatopek Dla Ciebie Ansu to też był przeciętniak.

0

@JohnA jesli sie trafia do silnej grupy to i o gole jest ciezko. w sezonie 17/18 gdy real madryt w grupie trafil na dwa silne kluby: dortmund, i totenham. wiesz ile strzelili goli tym dwom rywalom w czterch meczach? 6. statystyki poprawili sobie tylko dlatego ze mieli cypryjski apole. wiesz jak sie skonczyl tamten sezon w LM? jak masz trudna grupe to musisz sie liczyc z tym ze i o gole jest trudne, nikt sie rpzed toba nie polozy.

0

@EmilZatopek dla mnie to po prostu jest pokłosie słabej gry. Brak goli oznacza niemoc w konstruowaniu akcji a z takimi personami jakie posiada Valverde to aż się przykro robi.
Ostatnio była statystyka, ze na ostatnie 7 bramek, 5 goli padło ze stałych fragmentów. Nie dziw się ze jest krytyka. Są mocni rywale ale Barcelona powinna mieć tą swoją jakość a od meczu na Anfield zeszło powietrze doszczętnie i chyba już na próżno liczyć na jakieś zmiany jeśli przez ten okres piłkarze jak i trener nie dali symptomu na zmianę gry.
Barcelona jest w letargu i tylko Messi reanimuje tego trupa. To widać na boisku, bo chyba nie chcesz powiedzieć, że przez 90 minut cieszy Cie oglądanie tego marazmu i niemocy

0

@EmilZatopek i o tym mówię właśnie. Strzelili ciężkim rywalom 6 podbili sobie na ogórku. Jakby barca Borussi i Interowi strzeliła 3 i podbiła na Pradze to by miała z 8-9 dziś dołożyliby z 1-2 i dochodzimy do wyniku, o którym mówię

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 szkoda twojego czasu, jak ktoś jest głupi i nie ma pojęcia o piłce młodzieżowej to nigdy go nie przekonasz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?