- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 931 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 931 Culés
6
Całkiem fajnie grał dzisiaj Rakitic. Dużo częściej chciałby go oglądać za Busquetsa w tym sezonie. Na początku meczu zaliczył stratę, która się mogła zakończyć golem, ale póżniej dużo angażował się w klepki z Messim i dużo grał w ofensywie. Może nie jest zawodnikiem na poziomie De Jonga i Arthura, ale od Busquetsa wcale nie jest słabszy. Ostatnio starszy z Suarezów mówił, że Busquets powinien sobie poszukać nowego klubu, bo to zniewaga, że został zmieniony w 56 minucie, może dokładnie tak nie powiedział, ale tak można było to zrozumieć. Według mnie Busi powinien całować po rękach Valdka, że dalej gra. Wiadomo Miramontes to starszy pan, a w tym wieku się często gada głupoty.
2
@daniel32778 Nie no dzisiaj Ivan spoko zagrał mecz, może trochę początek nerwowy i słaby ale później już lepiej :)
1
@Coutinho007 Jak myślisz, co z Arthurem? Mam nadzieję, że to tylko problemy z wytrzymałością/fizyczne jak w tamtym sezonie, a nie że go Valdek odstawił, bo jak, tak to dla mnie jest idiotą :)
1
@daniel32778 Zobaczymy, mam nadzieje, ze na Atletico będzie już w składzie z Frenkiem i Ivanem
3
@Coutinho007 No ba! Z Atletico i tak nie będzie Sergio, to w nagrodę za, tak dobry mecz z BVB podstawowy skład z Materacami dla Ivana to pewniak. Oby jednak wystawił taki skład jak piszesz, a nie nie daj Boże Vidal, Rakitic De Jong czy Vidal De Jong Arthur. Arturo niech lepiej znowu z ławki na zmęczone Atletico wejdzie.
0
@daniel32778 Dokładnie, chociaż Vidal sporo by dał z agresywnie grającymi materacami.