La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1485 Culés

0

Która trylogia Gwiezdnych Wojen pod względem walk na miecze swietlne najbardziej wam się podobala? Dla mnie zdecydowanie od Mrocznego Widma do Zemsty Sithow. A glownie dlatego, ze ruchy w trakcie walki byly szybsze i wygladalo to efektowniej, potem od Nowej Nadziei do Powrotu Jedi.

konto usunięte

5

@Rewolucja123 Ogólnie nie oglądałem nowych częsci bo dla mnie są beznadziejne widziałem kawałem i z miejsca wyłączyłem.
Moim zdnaniem zamiast robić nowe częsci lepiej byłoby odrestaurować starse by np Vader pokazywał swoja potęge a nie wyglądał w walce jak stary piernik...
Fani pokazali jak powinna wyglądać walka np z Obi wanem


0

@Hushovt widzialem to i wygladalo dosc efektownie.

konto usunięte

1

@Rewolucja123 Wygląda tak jak powinny wyglądac każde walki w tym uniwersum klinga mnie ostatecznie zniechęciła do nowych częsci.

1

@Rewolucja123 Wiadomo, że części z lat 70 i 80 nie mają pod tym względem polotu do mrocznego widma, które wyszło w 99 roku, a pozostałe części jeszcze pózniej.

konto usunięte

2

@daniel32778 Dlatego czekam na odnowienie starej sagi.Łotr 1 pokazał,ze można z Vadera dużo wycisnąć to samo pokazali fani ;)

1

@daniel32778 akurat te nowe, to dno dla mnie.

1

@Hushovt Mnie zniechęciła postać Kylo Rena przy Vaderze, Palpatinie czy nawet Dooku wygląda śmiesznie.

konto usunięte

3

@Rewolucja123 Dla każdego kto wychował się na starej sadze te nowe filmy to dno prócz łotra 1 i historii bo one akurat poziom trzymają ;)

konto usunięte

2

@daniel32778 W normalnej walce to Vader zrobiłby z Kylo durszlak nie ma za grosz w sobie tego czegoś co miał Vader który samym wyglądem wzbudzał przerażenie.

1

@Hushovt wyglada jak przestraszony Bellerin. Xd

konto usunięte

2

@Rewolucja123 Po prostu wygląda jak ciota nie ma się co oszukiwać :D

konto usunięte

1

@Hushovt lepiej było zrobić nowe filmy, ale na poziomie, a nie coś takiego (oczywiście mowa o epizodach, a nie spin-offach).

konto usunięte

3

@Kompletny Ja chce film o Vaderze który tępi resztki jedi który nie chodzi i nie walczy jak stary dziad tylko tak jak w łotrze pełen agresji żądzy mordu chętnie bym zobaczył jak zabija Ashoke w pojedynku(postac z clone wars jako uczennica Anakina)

0

@Rewolucja123 Wiadomo że te z części 1 i 3 są bardziej efektowne ale dla mnie aż za bardzo. Walka np Yody z Dooku to komedia po prostu. Uwielbiam walkę Vadera z Lukiem z Imperium Kontratakuje.
@Hushovt Nie oglądałeś ale uważasz że są beznadziejne? To na prawdę sensowne podejście.

konto usunięte

0

0

@Hushovt Ojca własnego zabił... Według mnie Solo z Łotr by dał radę zabić Kylo Rena zwykły blasterem, ale stary Solo to już nie to samo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?