La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 893 Culés

0

Czy oplaca sie kupic monitor MSI Optix MAG241C za 800zL?

1

@fajniag niby fajna specyfikacja,ale po jakiego h..... zakrzywiony 24" ? to nie ma sensu nawet na 27".
Zakrzywienie jest fajne na panoramicznym,i to 34" bo 29" jest za mały.
ale tak ogólnie ta na pewno VA wziąłbym ponad IPS.U nas Janusze kupują te IPSy bo najlepsze kolory.Kosztuje to dużo,kolory rzeczywiście ładne,ale czarny tragedia.Na czarnym tle masz wszystko od rudego po serbrny ale czarnego zero.Sam miałem IPSa za 1800zł i wytrzymałem 3 miesiące.Kupiłem TN-kę od Acera z świetną kalibracją i jestem zadowolony,do gier wymiata.VA mogą trochę smużyć przy grach bo mają dość wolne czasy GtG ale i tak są lepsze od IPSów.

0

@Skaramuczi dzieki za pomoc, w tej cenie mysle ze to dobry wybor i wlasnie go zamowilem :)

1

@fajniag nie wiem,ja bym nie brał zakrzywionego 24".do niczego to zakrzywienie i więcej przeszkadza niż daje.
ale poza tym jest solidny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?