La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

0

Dlaczego warto być z kimś? Dlaczego ludzie cenią to ponad chęć bycia samemu? Jak się komukolwiek mówi "sorki, pragnę być sam". To mają Cię za dziwaka. :D Szczególnie kobiety.

konto usunięte

0

@koksik2700 Niby z natury ludzie są stworzeni do wspólnego życia, niby. Każdy jest inny, ktoś czuje potrzeby posiadania przyjaciół/drugiej połówki, inni nie. A często uważa się samotników za dziwaków, ponieważ przyjęło się, że każdy powinien mieć znajomych, przyjaciół itp itd.

1

@koksik2700 hmmm ogólnie to chyba czysta biologia, jesteśmy z kimś, żeby przedłużać swój gatunek, poza tym fajnie jest dzielić się szczęściem z drugą osobą, na której Ci zależy :)
btw ja jestem sam od kilku lat i bardzo mi z tym dobrze, znam też trochę singli i singielki, raczej nikt nam sie nie dziwi, a tym bardziej nie uważa za dziwaka :D

0

@PrinceDamon Ja mam tę samą grupę przyjaciół od lat. Pod tym względem akurat jestem spełniony. Jednakowoż posiadanie dziecka, to dla mnie abstrakcja. Nie wiem. Nawet wchodzenie w związek, to dla mnie obecnie coś. Nieopłacalnego. Jakkolwiek to brzmi. Zainwestowałem 7 lat w poprzedni i więcej mi nie trzeba.

1

@karci0 A nie masz wrażenia, że mimo wszystko single są gorzej postrzegani? Ja jestem już sam prawie 2 lata. I odnoszę takie wrażenie, nikt tego wprost nie mówi. Tak to czuję po prostu. :) Co do przedłużania gatunku, tak masz rację. W końcu "najsilniejsi" przedlużają gatunek.

1

@koksik2700 nie wydaje mi się, takie myslenie, maja raczej ludzie starej daty

0

@karci0 pier...nie:P nie uwierze w takie podejście. Tak mowia ci ktorzy nie moga sobie nikogo znalezc, sory! Kazdy czlowiek potrzebuje ciepla, troski, czuc sie dla kogos waznym, nie wspominajac o tym ze trzeba sie czasem przytulic (no chyba ze ktos jest wyprany z uczuc i tylko sex bez zobowiazan go jara i napawa dumą)

0

@AnnaMarianna haha :D no Ty wiesz lepiej, co uważam i co czuję :) nie musisz mnie przepraszać, po prostu jesteś w błędzie, nie mam żadnego problemu ze "znajdowaniem sobie kogoś" :) Nie mówię, ze całe życie będę singlem, ale w tym momencie nie odczuwam potrzeby bycia z kimś. Oh, uwielbiam jak ktoś rzuca taki argument, że jak ktoś uprawia seks bez związku to wielki maczo i się tym chełpi, bynajmniej, dla mnie to coś naturalnego, potrzebujemy posiłku, snu, seksu. Nie lubię tego robić z przypadkowymi kobietami ale też nie potrzebuję do tego mieć dziewczyny. Ciepło, troska, bycie ważnym dla kogoś, przyjaźń nie jest w stanie tego dać?

0

@karci0 jak ktos traktuje sex jak posilenk,sen, do odklepania, do ‚ulzenia, i tyle to jego strata
Dla mnie bez uczuc to nic przyjemnego ;) nic sie nie rowna z tym ze wiesz ze jestes dla kogos niezbedny i jak kiedys doswiadczysz to zrozumiesz :)

2

@koksik2700 ja tam związałam sie z chłopakiem w wieku 20 lat, 2 lata juz za nami. Jako singielka czulam sie dobrze, nic mi nie brakowało, mialam znajomych, ale po skończeniu szkoly i pojsciu do pracy kilka kontaktów sie urwalo, a przynajmniej sie zmniejszyla intensywnosc znajomości. Najlepsza przyjaciółka wyjechala do innego kraju, niby znajomi byli ale ciezko bylo o kogoś z kim moglabym sie wszystkim dzielić. Ale bylo spoko, taki rok czasu mialam ze co jakis czas sie z kim wyszlo na piwo ale to tyle, wieczory w domu, przed tv czy laptopem, jakies samotne spacery czy odwiedziny u rodziny, bylo generalnie ok, nikt niczego nie zabranial, kasa sie zbierala na koncie bo nie bylo na co tracic, duzo czasu ja samorealizację. Ale przychodziły chwile kiedy sobie mysle, kurde, pojechalabym tu i tam, zwiedzila na urlop Chorwacje, ale z kim, no i generalnie takich sytuacji sie pojawilo kilka. No i w koncu poznalam mojego chlopaka, samo z siebie przyszlo, na poczatku dystans ale z czasem mowie, a czemu nie, i jakos poszło. Zabrzmi zbyt slodko ale mimo kłótni czy nieporozumień miedzy nami to fajnie miec kogos od wszystkiego. W Chorwacji juz 2 razy byliśmy :D nie ma nic zlego w byciu singlem ale nie ma tez sensu na sile nim pozostawac i ciagle o tym gadać

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Klaudix dokladnie!

0

@Klaudix No, ja właśnie nie mam problemu ze znajomościami. Chociaż jestem typem samotnika, to te zaproszenia itp cały czas przychodzą przez to właśnie, że znamy się od dziecka już. A mam przy okazji 28 lat i znamy się na wylot, włącznie z wadami. Więc jak np. ja się zamknę w sobie, to większość to rozumie, gdy nie przyjdę na sylwestra itp. Wszystko chyba też zależy od tego, czego człowiek oczekuje. Ja np. jeżdzę w Tatry ze znajomymi, kocham nasze góry. Jednakowoż, gdy już poznałem niektóre szlaki itp wiem, że mógłbym tam jechać sam i również czerpać radość na szlakach. W młodym wieku, bliżej 20stki (z całym szacunkiem oczywiście) mam wrażenie, że i tak ludziom łatwiej zaryzykować też. Jak mówiłem, ja mam za sobą 7 letni związek. Przedtem 2 letni i tak naprawdę to z prawie 9 lat z 18-30 poszło psu w dupę. A teraz gdy mieszkam sam, jestem za siebie odpowiedzialny i mojego psa :P, to mam świadomość, że liczę tylko na siebie i zaczęło mi to odpowiadać. Nawet nie wiem czy w własnym domu, mógłbym się do kogoś jeszcze dostosować. Wszystko niesie za sobą plusy i minusy wiadomo. Pozdrawiam. :)

0

@karci0 „Ciepło, troska, bycie ważnym dla kogoś, przyjaźń nie jest w stanie tego dać?,, byles kiedys w zwiazku? Troska w przyjazni a taka od ukochanej osoby to cos bez porownania
Moze kiedys doswiadczysz, zycze ci!;)

0

@AnnaMarianna podejrzewam, że mój jeden związek trwał dłużej niż okres, w którym legalnie możesz kupić piwo:)

0

@AnnaMarianna zgadzam się seks bez uczuć jest dużo słabszy, ale nie uważam, że trzeba kogoś kochać i być w związku aby smakował nietuzinkowo

0

@koksik2700 ta cała konwersacja, sprowadza się do oczywistych wniosków, faceci w wieku pod 30stke, szczególnie po długoletnich związkach (jak Ty czy ja) mają trochę inne podejście niż kobiety ok 20stki, mało jest ogarnietych dziewczyn, które z własnej woli są singielkami, bo... nie wypada, wydaje mi się, że jest taka presją otoczenia, rodziny itp. Ale też płci pięknej po prostu jest trudniej żyć samemu, przynajmniej ja tak to widzę, kobiety bardziej potrzebują wsparcia, troski, adoracji

0

@karci0 chodzilo o to że kazdy czasem potrzebuje sie przytulic i poczuc cieplo i troske, ale pewnie masz racje i fani tindera nie maja takich potrzeb

0

@AnnaMarianna haha! jesteś świetnym kompanem do polemiki :D nie wiem, trzeba by było spytać tych co korzystają

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?