- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1594 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Batys
6
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
24 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1594 Culés
2
Jeśli Monchengladbach wygra to będzie mieć 4 punkty przewagi nad Bayernem Monachium.
1
@Chwytliwy Thuram i Embolo są piękni. Ten pierwszy dzisiaj stał sie drugim najszybszym piłkarzem tej kampanii w BL (35.6km/h).
1
@Khajio Embolo killer, Thuram dogrywacz, idealna para.
1
@Chwytliwy Embolo jak na środkowego napastnika ma genialny drybling. Przez te pechowe kontuzje niektórzy zapomnieli jak ogromnym talentem był przed transferem do Schalke. Dla mnie ciągle ma papiery by stać się jednym z najlepszych napastników na świecie. Gdyby tylko Borussia miała tych 2-3 zawodników więcej na poziomie, to byliby kandydatami do mistrzostwa, a tak...
0
@Chwytliwy Co to jest 4 pkt w lidze niemieckiej gdzie nie ma nawet półmetka sezonu. BVB miało nie taka przewagę a i tak ich Bayern zjadł. Tak będzie i tym razem
0
@PatrykBarca Zjadł? Do końca grali o o ligę, nie przesadzaj.
0
@Chwytliwy Zjadł w sensie że wygrał ligę mając stratę której teoretycznie nie dało się odrobić. Koniec końców wygrał Bayern , więc takie Gladbach grając na 2 frontach spuchnął i tabela ich wchłonie , a już na pewno Bayern
0
@PatrykBarca Zobaczymy co będzie, nie będę wyrokowal, zwłaszcza że bl staje się bardzo wyrównana.
0
@Chwytliwy Spoko , swoją drogą to też niezły paradoks że liga angielska która uchodziła za najbardziej wyrównaną z czołówki , to w tym sezonie jest najmniej....:)
0
@PatrykBarca 3 rok w sumie tak wygląda, Po prostu w Pl jakość urosła Liverpoolu i City, kto wie czy niedługo pl będzie wyrównane, ale na wyższym już poziomie.