La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1243 Culés

konto usunięte

3

Czekam tylko na zwycięstwo Barcelony w LM. W dwóch najbliższych sezonach musi to się udać (bez Leo będzie to mega trudne) a jeżeli tak się stanie to jako kibic będę w pełni spełniony.

1

@Janiama No może w następnym jak nie będzie EV i szatnia się przewietrzy.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Tak jasne i ty ugotujesz im obiadek :)

2

@Janiama Czemu nie, nieskromnie mówić świetnie gotuję. Co do EV to sam mu mogę walizki spakować i podrzucić do domu.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid A ja jestem z zawodu kucharzem i technikiem żywienia (Poznań, najlepsza szkoła gastronomiczna która wydała wielu wspaniałych szefów kuchni) więc może i janiama nie tylko ich poprowadzi ale też im ugotuje

0

@Janiama Ja mam za sobą dwa tryplety i uważam, że jestem spełnionym kibicem Barcy, chociaż czekam jeszcze na 1 LM z Leo :) albo i 4

konto usunięte

0

@kiper09 Ja tam sobie dodaje jeszcze 3 miejsce na mundialu w Hiszpanii polskiej reprezentacji :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?