La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1041 Culés

konto usunięte

3

Nawet śmiechłem :D


15

@MarioVeB! Jeszcze trzecia. Gdy "Zibi" był selekcjonerem.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Może coś w tym jest. Część jego kadencji możnaby uznać za złotą erę, tylko że to nie zasługa Zibiego.

0

@Veb1233 Jeszcze czwarta by się znalazła ;P

konto usunięte

3

@Kompletny To on wybrał Nawałkę więc ma wielki wkład w to co jest. Nie wiadomo jakby reprezentacja się prezentowała przy innym szkoleniowcu.

konto usunięte

0

@MarioVeB!
Z Rudym jest tak jak z PO i PiS.
Przed nim było tragicznie a teraz jest trochę mniej tragicznie.

konto usunięte

0

@Janiama rzeczywiście o sukcesie w tym sensie zapomniałem. Więc pośrednio wpłynął, ale wybitnym prezesem to go nie czyni.

konto usunięte

1

@Kompletny A co to znaczy być wybitnym prezesem? Za jego kadencji mieliśmy finał ligi europy, MŚ do lat 19 czy też ME do lat 21. PZPN finansowo stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie ma żadnych afer co się chyba w PZPN nigdy nie zdarzyło. Świetnie postawił na Nawałkę, Brzęczka na razie też nie można krytykować bo awans czyli cel wywalczył. Michniewicza na kadrę U21 też nominował i jak widac miał nosa. Tak samo jak postawienie na Maćka Sawickiego jako dyrektora generalnego było znakomitym pomysłem. Dla mnie Boniek ma wiele sukcesów jako prezes PZPN.

konto usunięte

0

@Janiama szczerze to dla mnie nie ma większego znaczenia co organizowaliśmy. Fajnie że coś było w Polsce, ale jakoś mi na tym nie zależy. Oczywiście odnosił sukcesy i każdy powinien przeczytać to co napisałeś, bo wielu o tym zapomina, ale czy to wystarczy do nazywania tego złotą erą?

konto usunięte

1

@Kompletny Jasne że nie, ale patrzę prze pryzmat PZPN bo przecież to nie związek szkoli piłkarzy on tylko dba by wszystko dobrze funkcjonowało a patrząc na to wszystko to zawodnikom nie brakuje nic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?