La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1609 Culés

0

Przeglądam sobie młodych obrońców na transfermarkcie i wypatrzylem, że Ibrahima Konate jest warty 45 baniek. Ma 20 lat. Chelsea powinna się nim zainteresować?

konto usunięte

0

@Jacu327 Chelsea powinna zainteresować się topowym obrońcą, a nie młodym, perspektywicznym. Jest Tomori. :)

konto usunięte

0

@Jacu327 Chelsea ma dużo młodych potrzeba im teraz doświadczenia nie wiem może taki Boateng z Bayerno albo ktoś podobny żeby mógł grać z tomorim/rudigerem

0

@student97r Tylko, który topowy obrońca jest w ogóle do wyjęcia

konto usunięte

0

@Jacu327 Dlatego ja bym postawił na kogoś pokroju Boatenga nie da się grać gorzej niż Zouma i Christensen a on potrafi rozgrywać ma doświadczenie i z Rudigerem mógłby stworzyć solidny duet :P

konto usunięte

0

@Jacu327 Najczęściej mówi się w kontekście Nathana Ake, podobno Chelsea ma klauzulę odkupu za 40 milionów, ale nie wiem ile w tym prawdy. Okno się zbliża, to tych plotek będzie coraz więcej. :D

konto usunięte

0

@student97r Ake chyba nie chciałby 2x tu wracać raz się już sparzył moim zdaniem jest potrzebny na teraz ktoś doswiadczony by dograć ten sezon a potem kupić już kogoś klasowego ;p

konto usunięte

0

@Hushovt A ja myślę, że wróciłby. Bądź co bądź Chelsea ma większe możliwości niż Bournemouth, ale nie wiem czy te plotki są poważne. :D Jeszcze niecały miesiąc. Może powrót Rudigera dużo zmieni. Gdyby nie odwołanie, to o transferach nie byłoby mowy. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?