La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 827 Culés

18

Liverpool mistrzem Anglii. Stwierdzenie leżące co raz bliżej prawdy z każdą kolejką. Niestety prawdopodobnie tak się też stanie. Mówię "niestety" z dwóch powodów:
- Manchester City to mój drugi ulubiony klub
- Guardiola to według mnie najlepszy trener na świecie, patrząc ogólnie na całą karierę.

Mam nadzieję, że jeśli nie Barca, to właśnie Obywatele sięgną po puchar LM w tym sezonie. Pepowi właśnie tylko tego brakuje - LM bez Messiego, LM z innym klubem niż Barcelona.

2

@KamQiX Jeśli Pep jest najlepszym trenerem na świecie, to Klopp zdecydowanie drugim najlepszym. Jeśli Pep ma dwa tytuły Premier League, Klopp powinien mieć jeden. Historia musi kształtować się równomiernie - tak, aby doceniać wszystkie wybitne postaci. Ja tam się cieszę, a będę cieszył się jeszcze bardziej, jeśli Pep znowu zdobędzie Champions League.

0

@KamQiX W Hiszpanii po 3 latach dominacji zdetronizował go Real Mourinho, w Anglii po 2 latach dominacji zdetronizuje go wielki Liverpool Kloppa, nie ma się czego wstydzić Guardiola.

0

@myscooter W Niemczech nikt go nie zdetronizował.

0

@SergioTomas Cóż tam nie miał kto go zdetronizować.

1

@KamQiX piękne napisane zgadzam się w 100%

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?