- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1099 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1099 Culés
27
Siemasz Wszystkim.
Powiem wam, że regularnie sobie ćwiczę, i z 111 kg na 98/97 kg . ,. Zaczynając treningi, zakładałem najgorsze czyli, że nie dam rady wykonać pewnych rzeczy,pewnych ćwiczeń , że ktoś będzie mi docinać czy też głupio mówić . Niczego takiego nie było , ówię oczywiście tutaj o docinkach , wręcz przeciwnie - były słowa zachęty, nawet jak brałem jakiś mały ciężar i było mi z nim ciężko to i tak inni uczestnicy zajęć mnie ,, dopingowali '' . I tak Sobie chodząc regularnie , zajarałem się strasznie, jestem codziennie na treningu. Świetnie się czuję. Jakoś wydaje mi się, że w miarę idzie i w pracy i ogólnie . Jedynie co to znaleźć jakąś kobietę , le nic na siłę. I tak jestem bardzo szczęśliwy, z tego co mam , bo niektórzy nawet nie mają ciepłej kurtki na zimę czy ogólnie są ubodzy. Musiałem napisać takie coś , miłego wszystkim. !
2
@AdrianStoku brawo!! Jesteś idealnym przykładem na powiedzenie - jak się chce, to można. Kobieta wcześniej czy później się pojawi, ważne żebyś sam ze sobą czuł się dobrze, aby tak dalej!
0
@AdrianStoku Powodzenia dalej w tym co robisz!
I miłego dnia! :)
0
@mercurial2000 Dziękuję wam. No przede mną długa długa długa droga , chce tak do 90- 85 zjechać . Ale ... damy rade . Co do kobiety , może kiedyś się ktoś trafi ...
0
@AdrianStoku nie ma kobiety, nie ma problemu. Jak bedziesz szczesliwy sam ze sobą autentycznie, to przyciagniesz tym innych ludzi i utrzymasz przy sobie. Jesli kobiete postawisz na swoim priorytecie, szybko sie to rozpadnie. :) dlatego powodzenia w treningach i ku lepszemu.