La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 961 Culés

4

Trafiłem przez przypadek na taki filmik na YouTubie:



Świetnie zmontowane. Nie mam zamiaru, by kogokolwiek namawiać do przejścia na wegetarianizm, bo sam weganinem nie jestem i nigdy pewnie nie zostanę. Zapewne stałoby się to tylko w przypadku konkretnych problemów ze zdrowiem, które wymusiłyby na mnie taką zmianę.

0

@ViscaBarca123 ohoo, tym ludziom którzy zabijają te zwierzęta to mogli dać piane z ust i taki mega głośny i złowrogi śmiech po zabiciu biednego zwierzątka żeby już na 100% było wiadomo jak źli są ci ludzie

1

@Jakchcesz Taa, filmik wkleiłem tylko dlatego, bo uznałem, że jest warty zobaczenia. Ale wiadomo, że w tej chwili większość zwierząt jest zabijana w humanitarny sposób, aby nie zadawać im cierpienia.

konto usunięte

0

@Jakchcesz lepiej zrobić parodię jak typek ma zabić roślinkę a ta roślinka piszczy przy zabijaniu, i na koniec napis Wegetarianizm = morderstwo :D

0

@ViscaBarca123 wegetarianizm i weganizm to nie to samo . Pewnie o tym wiesz ale wkradł ci się tam błąd

1

@Explode nie jestem typem osoby która śmieje się z nawyków żywieniowych innych osób. Może to nie zabrzmi najlepiej ale nie obchodzi mnie czym ktoś sra ^^
Jeśli jesz mięso to jedz, jeśli nie jesz go to masz do tego pełne prawo i tyle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?