- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
50
"Leo Beenhakker na łamach WP SportoweFakty o braku zaproszenia na galę 100-lecia PZPN:
- Jeśli Boniek mówi, że mnie zapraszał, kłamie. Moim zdaniem to skandal i wstyd. Jednak awansowaliśmy jako pierwsi na Mistrzostwa Europy. I w sumie przykra sprawa. Nie mógł się dodzwonić? Wiele osób ma kontakt ze mną, Jan De Zeeuw, Adam Nawałka, Arek Radomski i wielu innych. Gdyby chcieli, na pewno by dotarli. (...) Byłoby wspaniale spotkać dawnych przyjaciół, cały mój sztab, zawodników. Przeżyłem w Polsce wspaniały czas i była to piękna okazja, by powspominać"
~transfery.info
Dzień w którym Boniek pożegna się z funkcją prezesa PZPN będzie wspaniałym.
0
@kamilo0066 Ostro mu odwaliło ale tak to jest jak władza uderza do głowy
0
@kamilo0066 Bońkowi odwala powoli. Czas na zmiany.
1
@kamilo0066 ostatnie zdanie to jakiś żart chyba :)
Oprócz tego że stworzyła się na niego nagonka na internecie to zrobił kilka bardzo ważnych rzeczy które pchnęły ten nasz futbol do przodu, także szacunek się jednak należy.
0
@busquets5 oczywiście, że szacunek mu się należy za to jak rozbił beton w pzpnie, ale w ostatnich miesiącach ma chyba jakiś problem z głową, bo wygaduje coraz to większe bzdury.
1
@busquets5 A czy ktoś mu to zabiera?Można byc dobrym prezesem i chamem jednocześnie ale sztuką jest bycie i dobrym prezesem i kulturalnym tego ostatnio Zibiemu brakuje :)
0
@busquets5 Rozgrywki ligowe są jeszcze w gorszym stanie niż były. Boniek jest słabym prezesem.
0
@kamilo0066 a to tam byl kiedyś jakichs stan?
1
@koksik2700 Swego czasu to było gówno teraz to padlina :D