- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 733 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 733 Culés
0
Cześć i czołem.
Piszę tutaj bo jestem przekonany że znajdzie się ktoś kto użytkuje telefony o których napisze poniżej i wskaże pozytywy i negatywy tych urządzeń.
Otóż z racji zbliżających się Świąt jak i faktu że Mój obecny telefon MyPhone Hummer Axe Pro jest ze Mną już prawie 3 lata i powoli umiera. Postanowiłem zrobić sobie prezent i kupić nowy telefon ale dręczy Mnie pytanie jaki ???
Otóż z uwagi na to że Moje odczucia z użytkowania pancernych telefonów są bardzo pozytywne postanowiłem podtrzymać tradycję użytkowania takich telefonów. Niestety obecnie w ofercie MyPhone nie znajduje się żaden model odpowiadający Moim oczekiwaniom a ich flagowce odstają parametrami technicznymi od reszty stawki przy zbliżonej bądź wyższej cenie.
Do sedna na oku mam w zasadzie 3 telefony trzech różnych marek.
1. Blackview BV9700 Pro cena ok 1400 zł myślałem również o jego starszym bracie BV9500 Pro który dużo nie odstaje a baterie ma 10000mAh a oceny użytkowników są troszkę wyższe. Cena natomiast praktycznie bliźniacza.
2. DOOGEE S90 cena ok 1700 zł
3. ULEFONE ARMOR 7 128 GB cena ok 1900 zł
I najważniejsze czy ktoś z Was lub Waszych znajomych użytkuje któryś z tych telefonów i może powiedzieć o nim coś więcej niż suche tabelki i specyfikację. Albo chociaż o firmie bo o ile Blackview i DOOGEE gdzieś słyszałem to ULEFONE to marka nieznana.
A może lepiej kupić zwykły telefon i zabezpieczyć go pancernym opakowaniem za 100-200 zł ? Byłoby taniej ale czy lepiej ?
Z góry dzięki za pomoc :)