La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1366 Culés

2

Nie spodziewałem się że z Kościńskiego taki dowcipniś!

https://www.money.pl/gospodarka/obligacje-skarbowe-na-zero-procent-rzad-ma-chrapke-na-prawie-200-mld-zl-6455550633907841a.html

Obligacje z zerowym oprocentowaniem.

"Poza możliwością zdobycia nagrody, nabywcy takich obligacji mieliby satysfakcję z pomocy państwu i gwarancję, że po określonym czasie odzyskają całą przekazaną kwotę."

Ale możesz wygrać nagrodę - znaczy taki nowy totolotek. No i ta satysfakcja z kasy oddanej politykom! :D

"Potencjalnie mowa nawet o blisko 190 mld zł. O takiej kwocie w ubiegłym roku mówił sam Tadeusz Kościński, który wskazywał na to, że oszczędności milionów Polaków się marnują. Jest on zdecydowanym przeciwnikiem gotówki, bo państwo nie ma wtedy nad nią kontroli i pieniądze te nie pracują."


Wszystko nad czym państwo nie ma kontroli funkcjonuje lepiej. Jeżeli trzymacie kasę w skarpecie to lepiej dobrze ją schowajcie. Złodzieje to pikuś przy politykach.

Tak wiem - takie obligacje funkcjonują np. w WB czy Niemczech. Ale Polska to nie jest ani WB ani Niemcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?