La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

1

Kilka dni temu hura optymizm, jak mnie to wnerwia jak ktoś się dwulicowy, większośc raz tak, raz tak. Albo ja jestem starej daty albo coś nie tak ze mną , ja się wstrzymuje z oceną, w la liga jesteśmy w czołówce wyszliśmy z grupy z 1 miejsca, cały czas jesteśmy w grze i najważniejsza część sezonu przed Nami i to tam się okaże gdzie jesteśmy, NIE TERAZ... NA Anotea* zawsze mieliśmy problemy, gra nie powalala, poczekajmy do środy. VeB!

konto usunięte

1

@haryveb944 Kolejny z puchatkowym rozumkiem. Wymien tych co tak pisali a nie jedziesz ogolnikami. Ponad 4 tysiace luda on line na kazdym meczu to chyba musza byc odmienne komentarze. Jedni lubia chwalic inni jechac po zawodnikach i trenerze jak nie idzie. Ja tam lubie to i to :D
Ostatnio pisalem, ze byc moze cos sie ruszylo i byc moze tak jest. Problem to nasz hamulcowy trener, ktory z uporem maniaka wraca do duetu Zolwi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?