La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 614 Culés

konto usunięte

1

Haha, jak Eleven w bambuko robi klientów i zapowiada środowy meczyk w jakości 4K. Te ich transmisje to jak dla mnie wątpliwe HD, a oni tu z 4K wyjeżdżają :D

0

@LuisSalvano No ja niestety będe ogladał w elevent.Mam wykupione praktyczne całe tv sportowe na playerze ale taki mecz to wole sobie tv obejrzec. :v

konto usunięte

2

@Encore Ja też na Eleven, bo aż tak bardzo nie zależy mi na wypasionej jakości, a tu przynajmniej mam pewność, że będzie działać. Jakość jest ogólnie ok, tylko przykro się robi, gdy pomyśli się, że za granicą człowiek bierze sobie beIN i nie dość, że ma multum lig (nawet tych niszowych), puchary itp itd, to do tego jeszcze jakość 4K... A cena zbliżona do tego, co u nas trzeba zapłacić za C+, Eleven i Polsat Premium.

0

@LuisSalvano No lipa trochę ale chyba nawet jakość nie zepsuje tego meczu :p

konto usunięte

1

@Encore Wiadomo, że nie. Będzie ogień i zwycięstwo Barcy ;) Szkoda, że ten Klasyk nas tak bardziej nie umocni w tabeli. Gdybyśmy mieli na ten moment 6 punktów przewagi, to wygrywając jutro i mając 9, bylibyśmy w świetnej sytuacji.

konto usunięte

4

@LuisSalvano A masz odpowiedni dekoder, zeby odbierać 4K?

0

@Odesseiron Ja mam, a Eleven wygląda jak hd właśnie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?