La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

39

Marcelo, Hazard, James, Lucas Vázquez i Asensio nie zostaną powołani na El Clasico. [Edu Pidal]

0

@BarcaInfo bez Vasqueza? To nawet remisu nie ugraja.

11

@BarcaInfo Szkoda, ze Hazard nie zagra. Zawsze to lepsze widowisko by zaoferował niż ktokolwiek inny, grający w jego miejsce

konto usunięte

4

@BarcaInfo Trzeba przypomnieć że Lukas Wazkłez i Asensią a także Marselo byli ważnymi ogniwami w układance trenera Rudinho.

1

@BarcaInfo Marcelo i Hazard są stratą realną dla nich. Z psg dobrze grali.Choć Hazard mega dużo przetrzymuję piłkę i kiwa się z 2 potem wraca i schodzi do środka .Traci czas drużynie zamiast podać.Obrona przeciwnika się ustawia trudniej im rozegrać piłkę.W Barcelonie jak nie obcji wejścia z piłką natychmiast jest przegrywana przez środek aby zamieszać w ustawieniu rywaka i znaleźć orzestrzeń.Hazard groźny może być wtedy kiedy Real jest zdominowany i przejmie piłkę ma wtedy dużo przestrzeni i może pościgać się z obrońcami.W tłoku traci drużynie czas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?