- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 906 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
4
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 906 Culés
3
I niestety wyszedł kolejny problem bvb w tym meczu, ławka, nawet nie można wpuścić normalnego napastnika bo jak wpuscisz Paco to ten po 2 bądź 3 spotkaniu urazu dozna, dlatego Favre boi się moim zdaniem na niego stawiać, defensywa wokół Zagadou powinna być budowana, Akanji i Hummels to zbyt słabi obrońcy na granie w światowej półce, do tego popełniają co mecz błędy, w środku pola bieda jest gdy schodzi witsel i delaney bo raz ze tracisz trzon drugiej linii w bvb, a drugi to bardzo dobry rezerwowy który zawsze odciazy w mniejszych meczach podstawowych graczy BVB.
Mam nadzieję że BVB prócz napastnika dokona wzmocnień w środku obrony oraz na bramce, bo Burki rzadko gra stabilnie, może Nubel.
2
@Chwytliwy Niech wezmą Majeckiego a wygrają na loterii. Polacy doskonale radzą sobie w tym klubie. Mam nadzieje że Borussia kupi tego chłopaka :)
1
@Chwytliwy Zagadou dzisiaj był pewny tak jak Hummels. Kilka razy nie potrafił trafić głową w piłke i spadała ta za jego plecy. Kilka razy też odpuszczał krycie zawodnika, zwłaszcza w drugiej połowie. No ale bramki przez to nie stracili.
Tam trzeba 5-7 zawodników kupić do rotacji składu/zastępstwa/zwiększyć poziom, bo ławka wygląda w porównaniu do takiegio Lipska śmiesznie.
0
@Chwytliwy burki raczej zostanie za "zasługi" dla klubu
0
@Khajio Ale Axel nie łamie się, jak popełni błąd to poprawi, do tego widać że Akanji i Mats odstaja nawet w zwykłym ustawianiu się od niego, nawet motoryke dan axel ma od nich lepszą.