La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 906 Culés

konto usunięte

3

I niestety wyszedł kolejny problem bvb w tym meczu, ławka, nawet nie można wpuścić normalnego napastnika bo jak wpuscisz Paco to ten po 2 bądź 3 spotkaniu urazu dozna, dlatego Favre boi się moim zdaniem na niego stawiać, defensywa wokół Zagadou powinna być budowana, Akanji i Hummels to zbyt słabi obrońcy na granie w światowej półce, do tego popełniają co mecz błędy, w środku pola bieda jest gdy schodzi witsel i delaney bo raz ze tracisz trzon drugiej linii w bvb, a drugi to bardzo dobry rezerwowy który zawsze odciazy w mniejszych meczach podstawowych graczy BVB.

Mam nadzieję że BVB prócz napastnika dokona wzmocnień w środku obrony oraz na bramce, bo Burki rzadko gra stabilnie, może Nubel.

konto usunięte

2

@Chwytliwy Niech wezmą Majeckiego a wygrają na loterii. Polacy doskonale radzą sobie w tym klubie. Mam nadzieje że Borussia kupi tego chłopaka :)

konto usunięte

1

@Chwytliwy Zagadou dzisiaj był pewny tak jak Hummels. Kilka razy nie potrafił trafić głową w piłke i spadała ta za jego plecy. Kilka razy też odpuszczał krycie zawodnika, zwłaszcza w drugiej połowie. No ale bramki przez to nie stracili.

Tam trzeba 5-7 zawodników kupić do rotacji składu/zastępstwa/zwiększyć poziom, bo ławka wygląda w porównaniu do takiegio Lipska śmiesznie.

0

@Chwytliwy burki raczej zostanie za "zasługi" dla klubu

konto usunięte

0

@Khajio Ale Axel nie łamie się, jak popełni błąd to poprawi, do tego widać że Akanji i Mats odstaja nawet w zwykłym ustawianiu się od niego, nawet motoryke dan axel ma od nich lepszą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?