La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1316 Culés

2

Wiedźmaka obejrzę pewnie po świętach, ale spojlery tu i na innych stronach będą ostro atakować :P Ponad pół roku udało mi się ich uniknąć w przypadku EndGame to i tu trzeba spróbować :D

Komentarz usunięty

2

@IronSanHybrid Nie chcę nic mówić, ale czytając książki i grając w gry wiem co się wydarzy :)

4

@tadzik447 Serial jest ponoć luźno oparty na książce a z grami nie ma nic wspólnego, więc chyba jednak nie - przynajmniej taką mam nadzieję.

0

@tadzik447 Książek nie czytałem, a z gier grałem w 1 i 2 :D a no i oglądałem też słynną adaptację z Żebrowskim jako Geraltem :D

0

@Azi Też słyszałem, że z grami nic nie ma wspólnego.

1

@Azi @IronSanHybrid ale gry są na podstawie książek, więc jednak będzie coś wspólnego ;)

1

@IronSanHybrid wycisz dane slowo na tt i spokoj.

1

@IronSanHybrid W końcowej fazie produkcji nie śledziłem doniesień ale z początkowych wynikało że adaptacja to to nie będzie. Zresztą po samych trailerach widać że historia luźno jest oparta na książkach.

0

@Rewolucja123 Może uda się bez tego tak jak z EndGame :D Zobaczymy.

0

@Azi Tym lepiej chyba dla wszystkich bo Ci co czytali mogą się zaskoczyć, a i Ci co nie czytali też powinni być ukontentowani.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?