La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

28

Julien Laurens ESPN ostro o Ivanie i EV:

"Jak możesz oczekiwać czy myśleć, że Rakitić może zrobić cokolwiek dobrego pełniąc rolę defensywnego pomocnika przed linią obrony, kiedy nawet nie potrafi podać piłki do przodu na 5 czy 10 metrów? I myślę, że od tej kwestii dla mnie, cały plan meczowy Barcy, jeśli taki istniał, bo jak to zawsze mówię, Valverde jest beznadziejny i powinien opuścić ten klub tak szybko jak to możliwe, dlatego oni byli zagubieni, bo Rakitić nie jest rodzajem zawodnika, również w takich meczach, który by potrafił dyktować grę Barcy nawet u siebie, szczególnie przeciwko takiemu zespołowi jak Real Madryt, który nakłada duży pressing na ciebie..."

konto usunięte

2

@Pilka_jest_okragla zaraz Valdek wypuści Rakiticia na zespół pokroju Eibaru i będą komentarze w stylu że Chorwat gra genialnie po co go sprzedawać, przecież idealnie ubezpiecza Messiego :D
a tak serio to Barca powinna się go pozbyć razem z Dembele i Valverde

0

@Explode razem z griezmannem nie dembele

0

@Explode Bo De Jong, a w szczególności Roberto zagrali super. Rakitic jest obwiniany o wszystko. A ile Suarez zawalił? W fazie pucharowej LM to w ogóoe błyszczy. Alba który raz zagrał słabo w ważnym meczu? Semedo jak fatalnie gra? A najbardziej czepiają się Chorwata.

0

@Pilka_jest_okragla te dzienjikarzyna to poprostu jakiś hejter. Ciekawe czy inni by grali lepiej w obronie kiedy rywal gra w przewadze i czy skonczylibysmy z czystym kontem ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?