- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1731 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1731 Culés
0
Tak jak pisałem wcześniej, Kobayashi znakomity oddał skok w trudnych warunkach bo miał 11 punktów i odległośc 134 musiało dac mu zwycięstwo.
7
@Janiama Tak jak pisałem wcześniej xD
0
@Janiama A jaki sens było w ogóle rozgrywać taki konkurs?Co to jest za rywalizacja?
10
@Janiama No proszę. Nie dość, że były piłkarz, to jeszcze skoczek narciarski.
0
@Janiama Przestań i tak miał najlepsze warunki z czołówki,miał po prostu szczęście i tyle, nic po za tym Stoch nie miał szans w tych warunkach na które trafił
0
@ToWinaSedziego Pisałem po jego skoku że wygra a zostało jeszcze 5 zawodników
8
@Janiama Pan jest niesamowity,pozdrawiam
0
@HolyGoalie97 Zwróć uwagę że napisałem to po jego skoku że wygra. 134 metry z wiatrem ponad metr na sekundę w plecy nikt nawet nie zbliżył się do takiej odległości mając takie warunki.
3
@kenneth99 To wiem doskonale
0
@Hushovt Zawody musza byc rozegrane, zeby wypelnic kontrakty ze sponsorami. Organizatorow nie obchodzi kto wygrywa. Licza sie jedynie odhaczone punkty i warunki umowy. Reszta nieistotna.
3
@Janiama No i? Medal chcesz za to?
1
@tristan87 Jak dają to biorę
0
@Witekk10 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8026605#comment-8026605
0
@NeroTFP Każdy widział przed konkursem jakie są warunki zamiast przełożyc na drugi dzien to woleli oglądac cyrk bo inaczej tego nazwać nie można...
0
@Hushovt Przecież zaraz są święta to kiedy mieli skakać?
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama Po co mi to wklejasz?
3
@Witekk10 Żeby się pochwalić, że przewidział. Nie znasz go?
0
@tristan87 Chcesz moje pełnomocnictwo? Może sam odpowiem co?
0
@Witekk10 Skoro piszesz takiego głupoty że niby skoczkiem narciarskim byłem to wyjaśniam że nie byłem a po skoku Japończyka napisalem że wygra. Więc wyjaśniam, nie skakałem na nartach! Jeszcze nie :)
4
@Janiama Napisałeś dwa komentarze o tym, że Japończyk wygra. Zarówno ja, jak i spora część użytkowników je widziała. Potem jeszcze raz musiałeś to podkreślić w oddzielnym poście. Kiedyś jakoś olewałem te Twoje komentarze typu "A nie mówiłem?", ale teraz robi się to dla mnie co najmniej śmieszne. Nie dziw się więc, że ktoś może sobie zacząć robić z tego żarty.
0
@Janiama To odpowiedz.