La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1731 Culés

konto usunięte

0

Tak jak pisałem wcześniej, Kobayashi znakomity oddał skok w trudnych warunkach bo miał 11 punktów i odległośc 134 musiało dac mu zwycięstwo.

7

@Janiama Tak jak pisałem wcześniej xD

konto usunięte

0

@Janiama A jaki sens było w ogóle rozgrywać taki konkurs?Co to jest za rywalizacja?

10

@Janiama No proszę. Nie dość, że były piłkarz, to jeszcze skoczek narciarski.

0

@Janiama Przestań i tak miał najlepsze warunki z czołówki,miał po prostu szczęście i tyle, nic po za tym Stoch nie miał szans w tych warunkach na które trafił

konto usunięte

0

@ToWinaSedziego Pisałem po jego skoku że wygra a zostało jeszcze 5 zawodników

konto usunięte

8

@Janiama Pan jest niesamowity,pozdrawiam

konto usunięte

0

@HolyGoalie97 Zwróć uwagę że napisałem to po jego skoku że wygra. 134 metry z wiatrem ponad metr na sekundę w plecy nikt nawet nie zbliżył się do takiej odległości mając takie warunki.

konto usunięte

3

@kenneth99 To wiem doskonale

konto usunięte

0

@Hushovt Zawody musza byc rozegrane, zeby wypelnic kontrakty ze sponsorami. Organizatorow nie obchodzi kto wygrywa. Licza sie jedynie odhaczone punkty i warunki umowy. Reszta nieistotna.

konto usunięte

3

@Janiama No i? Medal chcesz za to?

konto usunięte

1

@tristan87 Jak dają to biorę

konto usunięte

0

konto usunięte

0

@NeroTFP Każdy widział przed konkursem jakie są warunki zamiast przełożyc na drugi dzien to woleli oglądac cyrk bo inaczej tego nazwać nie można...

konto usunięte

0

@Hushovt Przecież zaraz są święta to kiedy mieli skakać?

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janiama Po co mi to wklejasz?

konto usunięte

3

@Witekk10 Żeby się pochwalić, że przewidział. Nie znasz go?

konto usunięte

0

@tristan87 Chcesz moje pełnomocnictwo? Może sam odpowiem co?

konto usunięte

0

@Witekk10 Skoro piszesz takiego głupoty że niby skoczkiem narciarskim byłem to wyjaśniam że nie byłem a po skoku Japończyka napisalem że wygra. Więc wyjaśniam, nie skakałem na nartach! Jeszcze nie :)

4

@Janiama Napisałeś dwa komentarze o tym, że Japończyk wygra. Zarówno ja, jak i spora część użytkowników je widziała. Potem jeszcze raz musiałeś to podkreślić w oddzielnym poście. Kiedyś jakoś olewałem te Twoje komentarze typu "A nie mówiłem?", ale teraz robi się to dla mnie co najmniej śmieszne. Nie dziw się więc, że ktoś może sobie zacząć robić z tego żarty.

konto usunięte

0

@Janiama To odpowiedz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?