- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 929 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
4
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 929 Culés
11
Ale kurcze nie musi każdy teraz pisać czego życzy. Raz że spam że szkoda gadać a dwa że i tak mało kogo obchodzi co nagle z 500 osób chce życzyć, a praktycznie wszyscy tego samego, oklepanego. Dostaliśmy życzenia od redakcji i na tym powinien być koniec.
5
@8Iniestazo8 nie chcesz, nie czytaj
5
@Avada Kedavra błyskotliwe
10
@8Iniestazo8 A kto to przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci
5
@8Iniestazo8 to jest jeden dzień w roku... jakoś wytrzymasz
3
@8Iniestazo8 twoje po prostu głupie, są święta ludzie składają sobie życzenia i każdy chce to zrobić skoro inni mogli. nie odbieraj takiej możliwości innym tylko dlatego ze tobie się nie podoba
5
@8Iniestazo8 mentalność Polaka przyjebać sie nawet do życzeń Świątecznych.
1
@damianex10 żebyś jeszcze coś oryginalnego napisał to bym się zaśmiał. Ale takiego kotleta teraz odgrzałeś że aż wstyd :D
1
@8Iniestazo8, ale do tego @Avada Kedavra mówi nie tylko błyskotliwe, ale i prawdziwie :D
4
@8Iniestazo8 Nawet w święta ktoś musi marudzić? A mnie obchodzi co kto komu życzy. Czego oczekujesz w święta, że komentarze będą o czym? O polityce? Każdy użytkownik jest częścią społeczności, która tworzy tą stronę, więc każda jednostka chce złożyć życzenia. Nie podoba się, to wejdź na LR po świętach.
Trzymaj się tam byku.
2
@8Iniestazo8 Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego Ci życzę :)
1
@derlysy1979 mentalność @derlysy1979 gdy wyrazasz opinie o czymś a on myśli że skoro jemu tak pasuje to już każdemu musi.
1
@Gaucho a dziękuję
0
@Avada Kedavra ale nie odbieram nikomu. Nie stoję z kijem i nie zabraniam. Po prostu śmieszne że ludzie czują się lepiej jak napiszą do innych anonimowych ludzi 2 słowa które już padły 765 razy w ciągu ostatnich 3 godzin. Ale skoro wam to pomaga to proszę bardzo.
1
@8Iniestazo8 Wolę przeczytać setki życzeń niż np. jakie kto wylosował grupy LM, albo wysrywy pseudo trolli.
0
@Danny Gaucho od razu marudzić. Spojrzeć krytycznym okiem na zjawisko pisania 2 słów tysiące razy bez większego sensu i odzewu. Tak brzmi mądrzej niż marudzić.
1
@JimMorrisonFCB no i popatrz teraz tak. W święta co roku słyszysz to samo więc już wiesz ze maja być wesołe i zdrowe. A jakbyś nie wszedł na strone po losowaniu to byś nie wiedział z kim gramy. (wiem że mógłbyś sprawdzić gdzieś indziej ale nie pasowało mi to do koncepcji :()
1
@8Iniestazo8 to jak mi nie pasuje to wole milczec. Chlopie czas Świąt. Luzu serdecznosci a Ty tu żale wylewasz.
1
@8Iniestazo8 Jak dla mnie to przypierdzielające się oko, a nie krytyczne. Po meczach Barcelony, też większość komentarzy wygląda tak samo i jest o tym samym, nie wnoszą nic nowego. Cały myk polega na tym, że każda jedna osoba chce podzielić się swoim zdaniem, nawet jeśli ktoś inny już to pisał. Na tym to polega, po to tu jesteśmy.
Uwierz mi, że mnie też lekko mierzi widok niekończących się życzeń obecnie na LR, ale akceptuję to, toleruję to. Sam nigdy wcześniej nie składałem tutaj życzeń, a w tym roku polizałem jajka połowie La Rambli, także mam gest.
1
@derlysy1979 jakie znowu żale ludzie :DD napisałem coś co mi wpadło w oko jak wszedłem na stronę a ty i kilku innych odebrało to jak jakieś wyzwanie na wojnę, osobistą obrazę i oburzyło się jakbym im rodziny pozabijał. To chyba wam luzu zabrakło ;)
0
@Danny Gaucho no czyli różnimy się tym że ja napisałem co moje zgrabne oko zobaczyło tutaj a ty zachowałeś to dla siebie pomimo że odczucia mamy wręcz takie same. Dodatkowo napisałem to w formie opinii nie obrażając nikogo. I teraz ja jestem ten zły. Bo armia obrońców życzeń świątecznych mnie zaatakowała. I mi smutno