La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 896 Culés

0

Czytając ostatnie przeglądy prasy:
1) Początkowo Lautaro jaki must have dla naszej drużyny, bo Luis coraz starszy a na rynku patola. Ewentualnie Timo Werner ze względu na jego wszechstronność w ataku ----- 2020/2021
2) Potem ktoś na miejsce Busiego, żeby FDJ mógł się rozwinąć bardziej z przodu. Bo do FDJ i Arthura brakuje takiego ŚPD ---- 2020/2021
3) Powoli szukanie nowego cracka na Prawą stronę żeby się wdrażał ----- 2021/2022

4) Żadnego Neymara - pomomi tego że dal nam niesamowicie dużo to wg mnie zaliczył w PSG regres. Do tego te nieprzyjemności finansowe jakie za sobą ciągnie. Poza tym Antek coraz lepiej się adaptuje u nas i poza atakiem daje dużo w defensywie ( dzięki Cholo pośrednio).

0

@Norkusik z wszystkim bym się zgodził, tylko tego FDJ to ja bym widział na pozycji Sergio, a wyżej kogoś innego. Może Cou, Puig, ewentualnie ktoś nowy.

0

@Gaucho Jak dla mnie właśnie Frenkie się marnuje grając bardziej z tłu na 6ce. Ciut wyżej dałby nam więcej

0

@Norkusik Według mnie tak samo FDJ jest raczej takim następcą Busquetsa a potrzeba nam raczej piłkarza bardziej takiego kreatywnego kogoś takiego jak van de Beek. Nie twierdzę, że De Jong nie jest kreatywny czy coś w tym stylu ale taki van de Beek ma ciąg na bramkę, asystuje, strzela i to często. De Jong świetnie łączy defensywę z ofensywą, Rakitić jest raczej piłkarzem bardziej defensywnym niż ofensywnym (nic nie kreuje), Arthur jest piłkarzem takim jak Xavi - żeby przytrzymać piłkę, zakręcić się, poholować ją trochę i owszem czasami zaskoczy jakimś podaniem czy strzałem ale to się dzieje zbyt rzadko a po za tym jest kontuzjogenny i tak na prawdę tylko Vidal jest takim piłkarzem, który ma taki ciąg na bramkę i potrafi wejść z ławki i coś ustrzelić (zresztą stat. 5 strzałów i 5 goli mówi samo za siebie). Co do Neymara można mieć mieszane uczucia bo z 1 strony gdy grał to był raczej gwarancją i z adaptacją raczej nie byłoby problemu ale z 2 strony teraz w PSG był bardzo często poza grą z powodu kontuzji a druga sprawa to jego cena oraz pensja. Lada moment ten piłkarz będzie miał 28 lat i płacenie za takiego piłkarza ok. 170M będzie grubą przesadą biorąc pod uwagę fakt że za samego Lautaro Inter krzyknie ogromne pieniądze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?