La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1585 Culés

konto usunięte

0

Według Davea Meltzera Drew Mcintyre ma zostać przeciwnikiem Brocka Lesnara na Wrestlemanii 36.

0

@Chwytliwy w kick off bym się nie obraził

konto usunięte

0

@Chwytliwy I dobrze by było, a jeszcze lepiej by było gdyby Drew McIntyre odebrał pas mistrza świata wagi ciężkiej Brockowi Lesnarowi. Będzie to bardzo trudne bo Lesnar to prawdziwa bestia ale szkocki psychopata to jeden z najtwardszych gości w WWE, a swoje warunki fizyczne także ma bardzo dobre.
Pytanie tylko czy będą chcieli zrobić mistrza czy po prostu Lesnarowi szykują kolejne duże nazwisko do pobicia?

konto usunięte

0

@Chwytliwy Lepsze to niż Velasquez.

konto usunięte

0

@Chwytliwy kojarzę gościa z lat 2009-2012 jak interesowałem się wwe. Oglądałem gale, raw i smackdown tez i się grało na psp w wwe 2010 albo 2011

Jak piszesz coś o tym wwe to często o jakichś gościach, którzy walczyli jak się tym interesowałem, później mieli przerwe i znowu walcza

konto usunięte

0

@Kajtek77 Albo Fury który jest tragedią.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Tyson Fury to bokser, a nie wrestler więc naprawdę oczekiwałeś, że będzie robił show? Wypromował się, zarobił, dali mu wygrać i tyle - wróci do boksu, zbije Wildera i przestanie być tragedią.

konto usunięte

1

@Showman Nie, nie powinien na wm walczyć nigdy o belt, to obraza dla fanów wrestlingu aby bokser który nic nie ma wspólnego z wrestlingiem wygrałby pas i tego pasa oczywiście by nie było.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?