La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1710 Culés

8

Na forum pojawiła się masa postów pomstujących na zarząd oraz trenera za rzekomą chęć sprzedaży Arturo Vidala.
Po pierwsze z tego co mi wiadomo, to akurat Arturo nieustannie jęczy i narzeka, że nie gra i z tego też powodu rzekomo chce opuścić stolicę Katalonii. Pamiętajmy jednak, że są to w większości doniesienia medialne.
Rozumiem poniekąd zwolenników Arturo. Sam zawsze lubiłem zawodników walczących, nieustępliwych. Niewątpliwie Arturo na tle reszty drużyny odznacza się wyjątkową wolą walki, do tego potrafi wejść z drugiej linii i strzelić bramkę. Ok. Tylko co oprócz tego? Gra z nim w środku od pierwszej minuty dla mnie wcale nie wygląda lepiej. Jako rezerwowy jest ciekawą opcją i zapewne po to został ściągnięty, jednak skoro to mu nie odpowiada, to bez większego problemu pożegnam Chilijczyka.

konto usunięte

2

@Stoiczkow Noo dokładnie. Ja nie rozumiem tego spuszczania się nad Vidalem. Poza bieganiem i walka on nic nie prezentuje.

konto usunięte

2

@Stoiczkow
Nie sadzłem, że podkreslam EWENTUALNE odejscie jakiegoś rezerwowego gracza wywoła tu takie poruszenie.
Jesli zawodnik nie chce być rezerwowym i koniecznie chce grac w pierwszym składzie to co poradzic?
Mają być kwasy w drużynie?

0

@MarioVeB! Dokładnie tak. Rozumiem ambicje samego Vidala, które są powiązane z jego nieustępliwym typem charakteru. Uważał, że jest w stanie wywalczyć sobie pierwszy skład w Barcelonie. Jednak szukanie dla niego na siłę, na stałe miejsca w pierwszym składzie, tylko po to aby go zatrzymać, dla mnie byłoby przegięciem. Ciekawy zawodnik, którego osobiście lubię, który daje kilka ciekawych opcji w ustawieniu zespołu. Jednak rezerwowy.

0

@Stoiczkow Vidal jest wtedy kiedy potrzeba jest tkzw.przyostrzyć i po to potrzebny jest Barcelonie.Jednak mam wrażenie że i stracił trochę na szybkosci.2 sprawa traci na wartości zajmuje miejsce rezerwie Puig.Być może valdek nie chcę mieć niezadowolonych psujących atmosferę s drużynie.Bo cały czas ktoś jest niezadowolony.A był Rakitic Alenia i Vidal teraz zostaje z nich 1.
Kolejna iatotna sprawa to kasa nie płaci się pensji a dostaje się kasę na przyszłych zawodników.Barca nie chcę wszystkich transferów zostawiać na lato i za mniejszą kasę a do sprzedaży na lato pójdzie coutinho i Rakitic nie wiadomo co z Todibo.A na transfery kada potrzebna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?