- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1810 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1810 Culés
0
A jaki jest wasz wybór dotyczący pomocnika w Barcy?:
https://strawpoll.com/de8y7hgd
0
@Chwytliwy Dodi Lukebakio. (Co z tego że to napastnik)
0
@Chwytliwy Paul Pogba xDDDDDDDDD
0
@xVENUMx To tylko ankieta :)
0
@Chwytliwy Puig powinien dostać prawdziwą szansę.
2
@Chwytliwy Ricard Puig?
myślałem że on ma na imię Riqui.
0
@MesQueUnClub_87 moim zdaniem pierwszy do pierwszej drużyny wejdzie Pedri.
0
@Skaramuczi biedny Puig :D
0
@Skaramuczi Też uważam że bliżej dla Pedriego do 1 składu niz dla Puiga odziwo.
0
@Chwytliwy Co ty masz tak z Brandtem? :D
Są lepsi od niego w BL.
0
@MesQueUnClub96 Jesteś jego fanem na pozycji skrzydłowego czy bardziej jako napastnika?
0
@Chwytliwy @Skaramuczi trochę czytałem o Pedrim, ale nie widziałem żadnego meczu. Do jakiego pomocnika jest mu najbliżej stylem gry, żebym mógł se to jakoś zobrazować :P
0
@Khajio Świetny piłkarz to i go uwzględniam w ankiecie.
Zapomniałem o Haricie w sumie .
2
@Striker Szybki, świetny w grze na jeden kontakt, a najbliżej to hmm, do takiego Iniesty, czyli jest tam gdzie można zrobić odpowiedni przechwyt, ma niezły ciąg na bramkę , coś jak Iniesta, dużo drybluje i dobrze gra 1 na 1 , a jeśli chodzi o pozycję to albo lewy pomocnik albo ofensywny.
0
@Chwytliwy Ale że kupić teraz zimą czy ogólnie latem?
0
@VenoM ogólnie latem, w zimę raczej się na to nie zanosi.
0
@MesQueUnClub96 O ile się nie mylę, to Riqui to jego zdrobnienie od Ricarda, które mu się przyjęło.
0
@Khajio dla mnie bardziej to jest jednak skrzydłowy niż taki typowy napastnik, chociaż w Fortunie potrafił radzić sobie na napadzie.