La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 931 Culés

konto usunięte

1

Muszę przyznać że to co zrobił Alexander Nubel jest żałosne, dostał opaskę kapitana z zamiarem że klub mu ufa a ten wymusza transfer do prawdopodobnie Bayernu Monachium, dobrze ze Schalke chce się go pozbyć już w zimę, tak się zwyczajnie nie robi.

1

@Chwytliwy Dokładnie. Dostał opaskę to powinien się tam kisic do 40-stki.

konto usunięte

0

@PatrykBarca Nie, jeśli chce odejść to powinien to robić z klasą a nie w taki sposób że dosłownie wymusza odejście z klubu.

konto usunięte

1

@Chwytliwy Raczej to Schalke chce zrobić wszystko co może, by sprzedać go za jakiekolwiek pieniądze. Wiedzieli że nie mają szans go zatrzymać w klubie, ogłosili jego odejście PO SEZONIE kilka dni temu i nagle jak mówi się coś o potencjalnym transferze do Bayernu to coś się zmieniło w tej sprawie i chcą pieniędzy?
Wszyscy wiedzieli, że Nubel będzie chciał odejść i starali się desperacko zatrzymać go w klubie za pomocą opaski. To nie był akt zaufania w kierunku zawodnika, tylko najzwyklejsza łapówka.

0

@Chwytliwy Dokładnie tak jak kolega wyżej Ci odpisał. Każdy piłkarz który aspiruje do kadry Niemiec i chce grać w Europejskich pucharach uciekalby z Schalke. A Ci robią co mogą aby wydusic jak najwięcej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?