La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

konto usunięte

2

Jak już wielokrotnie pisał @Chwytliwy , znakomity transfer BVB. Pies drapał pensję Haalanda i liczne bonusy zawarte w kontrakcie. Borussia zarobi na nim o wiele, wiele więcej, a poza tym w końcu ma "9" z prawdziwego zdarzenia.

konto usunięte

0

@Kajtek77 No pies drapał ta pensja, a jak okaże się klapą to komu go sprzedadzą? Najpierw niech w BVB odpali potem zobaczymy :D

konto usunięte

3

@Kajtek77 Na 2 bądź 3 sezony (choć zobaczymy jak zacznie) to będzie coś dobrego, dodam że BVB na to stać i ich budżet nie ucierpi, bo jest zdrowy.

konto usunięte

0

@Kajtek77 Na razie wygląda to dobrze. Jednak Bundesliga jest dużo mocniejsza w porównaniu do austrackiej. Potencjał jest, ale poczekajmy.

0

@Kajtek77 45 mln i pensja 8 mln z gwarancją podniesienia.Za kolesia z 2000 roku który grał w Norwegii i Austrii.
wybitnie.

konto usunięte

1

@Skaramuczi Nadal bardzo tanio za tak świetnie zapowiadającego się napastnika, my daliśmy ponad 100 za Dembele a ten do dzisiaj nam się nie spłacil, a był w podobnym położeniu co Haaland.

konto usunięte

0

@Skaramuczi Daliśmy o wiele więcej za sympatycznego spóźnialskiego. Z aklimatyzacją Haaland nie powinien mieć żadnych problemów.

1

@Chwytliwy
Powoli i po kolei.
Dembele wymiatał w Bundeslidze.
Haaland dopiero tego spróbuje.

konto usunięte

0

@Skaramuczi Co z tego? Haaland wymiatal już w Champions League, czyli najlepszym teście dla piłkarza, i w swojej lidze dzielił i rządził, do tego przychodzi jako ogromny talent, jest to takie same położenie jak Dembele, co więcej, za nieduże pieniądze, liga ligą, fakt że jeden jak i drugi wymiatali na najwyższym szczeblu rozgrywkowym piłki klubowej może robić wrażenie.

1

@Chwytliwy No i przynajmniej odpadł z LM i dalej będzie grał w LM. BVB będzie miało na LM napastnika. Można powiedzieć, że same +. Nie zdziwię się jak Haalanda bramki wywalą PSG z LM.

0

@Chwytliwy nie,przychodzi tak jak Dembele z Rennes,tylko ich 5x więcej kosztuje.

konto usunięte

0

@daniel32778 Osobiście na to liczę chłopie, ale boję się że Alcacer odejdzie niestety, i znowu bvb zostanie tylko z Haalandem, czyli tworzenie problemów, co za tym idzie kupno zmiennika na już.

konto usunięte

0

@Skaramuczi Dembele przed transferem BVB nie był tak postrzegany wysoko jak Haaland, a wiem bo to doskonale pamiętam, to było z zasady albo się uda, albo nie, i się udało, tutaj sytuacja jest inna bo haaland przychodzi już jako ogromny talent zapewniający gole.

0

@Chwytliwy z goli to go nie rozliczajmy na już,bo nie wiesz czy strzeli 20 czy 4.
45 mln ogromna suma za 19 latka z Austrii a 8 mln pensji to już w ogóle szaleństwo.

0

@Chwytliwy Jak Alcacer odejdzie, a Haaland wypali, to BVB nie będzie płakało po naszym byłym zawodniku. Do końca sezonu wytrwają z 1 napastnikiem, a poza tym na tamtej pozycji może zagrać Reus czy Gotze jak Norweg dostanie zadyszki.

konto usunięte

0

@Skaramuczi Nie jest to szaleństwo patrząc ile młodzi piłkarze obecnie zarabiają,i to wcale nie wielkie talenty.

konto usunięte

0

@daniel32778 Ale to nie jest to co paco, i zaweza pomysł do gry 2 napastników, do tego Gotze odchodzi raczej więc paco powinien zostać.

0

@Chwytliwy rozliczymy ten transfer za rok czy dwa.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Jakby się zastanowić to co ma do zaoferowania w BVB Alcacer poza wykończeniem i szukaniem pozycji? Skoro Paco tak chce wrócić do Hiszpanii i mówi o tym otwarcie, to niech wraca skąd przybył. Pewnie Favre chce mieć oprócz klasycznej 9 w postaci Haalanda bardziej grającego z ekipą napastnika, a takim kimś nie jest Paco, który ma mniej zwykłych i kluczowych podań od wyśmiewanego tutaj Piątka. Pewnie dlatego ciągle są głosy o Mertensie.

konto usunięte

1

@Khajio Oby ten Mertens zawitał, z jednej strony młody i nieokrzesany Haaland, z drugiej strony Mertens który ma pewną jakość, ale osobiście się nie zdziwie jak takiego Piątka ściągną, BVB jak nas przyzwyczaiło, lubi zaskakiwać, ale najlepszy byłby Batshuayi aby wrócił, BVB w postaci Mitchiego i Haalanda miałoby od groma opcji.

konto usunięte

0

@Chwytliwy gotze ponoć chce zostac ale jak odejdzie Favre maja dramę

konto usunięte

1

@Chwytliwy Ja chce tylko kogoś kto faktycznie grał jako napastnik z powodzeniem w przeszłości i prezentuje inny styl od Haalanda, a nie kolejne eksperymenty pokroju Gotze.

Jeżeli były trener Rashicy mówi prawdę i wszystko jest już ustalone między klubami, to mam nadzieję, że Lucek nie wpadł na genialny pomysł ściągnięcia go jako grającego napastnika.

konto usunięte

0

@19cukier48 Chce odejść, Hertha jest nim bardzo mocno zainteresowana, na moje niech ten paco zostaje.

konto usunięte

1

@Khajio Dlatego Mertens bądź Batshuayi byliby najlepszym wyborem dla Borussii Dortmund obecnie, Piątek w grze oferuje więcej niż Paco, a przypominam że piątek gra w Milanie, czyli w klubie gdzie wybitnie unikają gry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?