La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 672 Culés

konto usunięte

1

@codemat rozumiem ze przez te twoje narty nie wejdzie w tym roku profil uzytkownika 4.0? :-D

0

@Avada Kedavra On woli narty świecą smarować, niż profil wprowadzać :D

konto usunięte

0

@SeeleyBooth nie dziwie się, też bym wolał ;p

1

@Avada Kedavra nie wspominając już o turnieju w fife ^^

1

@Transu96 Wystraszył się rywalizacji, po tym jak przeczytał ile padów zutylizowałeś

1

@Transu96 organizacja turnieju jest trudniejsza, niż zakładaliśmy, w związku z czym jeszcze troszkę nam to zajmie. ale pracujemy nad tym.

0

@SeeleyBooth nie chcesz somsiad pada kupić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Transu96 Team PS4

2

@juliacicha ale to będzie jeszcze fifa 20 czy już 21? ^^

1

@SeeleyBooth ale to do pc pad jakiś, kupiłem i nigdy nie używałem bo nie działał ^^

0

@Transu96 Somsiad to robi zakupy, że hej. Jak nie pady popsute to passaty

0

@Transu96 20, 20.

0

@SeeleyBooth passat prawie nówka mucha nie siada

0

@juliacicha nie lepiej 19 gdzie wszyscy mają gotowe składy? :P

1

@Transu96 a może edycja vintage 2006? :D

0

@juliacicha nie no nie przesadzajmy ;d

konto usunięte

3

@juliacicha może chodźmy przed blok pokopać balona na trawie a nie jakieś kompjutery przez całe dnie

0

@juliacicha Jest temat Pro Evolution Soccer czy tylko Fify? Moglibyście pomyśleć nad ligą w Pesa, gdzie grałby każdy z każdym x2.

0

@Transu96 przeca teraz tyle tych kart specjalnych wypuszczają że po kilku tygodniach każdy ma Suarezy i Mbappy w składach :v

konto usunięte

0

@juliacicha vintage 2006 to nie jest ten kwaśny sikacz francuski w cenie dobrego golfa w gazie? :-D

3

@Striker otóż powód jest zgoła odmienny https://zapodaj.net/12ccf7b2db3d2.jpg.html
xD

0

@Transu96 nic nie pisałem, to musiał być szum xD

0

@SeeleyBooth somsiad oszalał, jak nie PS to pes, ha tfu

0

@SeeleyBooth na razie FIFA, a potem świat stanie przed nami otworem. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?