La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

9

Dobra trzeba by coś zjeść dziś w końcu... jajecznica na boczku, a potem gotujemy flaki na nowy rok :D

2

@IronSanHybrid A ja wlaśnie zaczynam konsumować bigosik :D

0

@IronSanHybrid to kotuj sobie. Ja robie ciasto czekoladowe.

1

@Rewolucja123 weź podrzuć kawalątek :D

3

@Kondziubarca smacznego :D Bigosik najlepszy taki co najmniej 2-3 dniowy i do tego zapieczony w piekarniku :)

konto usunięte

1

@IronSanHybrid Ja spaghetti dzisiaj a później karkoweczka wjeżdża :))

1

@IronSanHybrid Ale bym o*ebał flaki :)
Podrzuć trochę :p

1

@IronSanHybrid Dziekuje :D a no dokładnie, wtedy to czyste złoto po prostu :-)

2

@Nolife1899 wyślę gmailem bo duże załączniki ma :P Flaki trzeba umieć zrobić :D U mnie wychodzą świetnie i wielu nawróciło się na te potrawę po spróbowaniu u nas :)

3

@IronSanHybrid Macaroni cheese zaraz będzie szykowane i na wieczór jak znalazł:)

1

@IronSanHybrid jak bedziesz sie dobrze zachowywal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?