La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

0

Był przed chwilą wywiad z Węgiel na TVP Info. Najpierw powiedziała, że była już na jednym sylwestrze wcześniej, i że przyjechała z Zakopanego. A chwilę później, nie wiedziała co później zaśpiewa. Chyba przesadziła z szampanem xD Wydawało mi się, że mądrze to wszystko planuje i coś z niej będzie, ale nie wiem czy to jej parcie na szkło nie jest zbyt duże, i czy nie skończy jak niektóre amerykańskie gwiazdy zaczynające w wieku nastoletnim.

0

@ShinobiQWE póki ma swoje 5 minut to chce je wykorzystać jak najbardziej, wydaje mi się że za rok czy dwa zapomnimy, że ktoś taki śpiewał

0

@pikass14 Głos ma niezły i jakiś potencjał ma. Jeżeli jednak jej kolejne single będę równie miałkie jak obecne to skończy się efekt pierwszego wrażenia i może przepaść. Na rynku muzycznym co chwila pojawiają się nowe osoby i aby przetrwać trzeba się czymś wyróżniać. Na razie to ona wyróżnia się tym, że wygrała Eurowizję, ale na dłuższą metę to nie wystarczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?